Pewne zwycięstwa pierwszej czwórki

Zestaw gier (05/06.11):

Ekstraliga – VIII runda (I rewanżowa)
AZS-AWF Warszawa v RC Arka Gdynia 19:62 (5:31)
AZS: Wojciech Łukasiewicz 5, Grzegorz Osiadacz 5, Paweł Plichta 5, Jacek Grygułło 4.
Arka: Sergo Kvernadze 15, Dawid Banaszek 12, Paweł Nowak 10, Marek Skindel 5, Bartosz Madajewski 5, Konrad Chromiński 5, Paweł Dąbrowski 5, Daniel Podolski 5

RzKS Juvenia Kraków v Budowlani S.A. Łódź 9:90 (0:38)
Juvenia: Paweł Wojciechowski 9.
Budowlani: Sebastian Łuczak 23, Tomasz Kozakiewicz 22, Merab Gabunia 10, Mateusz Matyjak 10, Władysław Grabowski 5, Marek Mirosz 5, Davit Gugushvili 5, Łukasz Żórawski 5, Łukasz Czarniak 5. 

KS Posnania Poznań v RC Lechia Gdańsk 20:32 (13:20)
Posnania: Dominik Machlik 5, Mateusz Adamski 5, Dariusz Działek 5, Karol Kokotkiewicz 5.
Lechia: Yurij Bukhalo 12, Piotr Jurkowski 10, Grzegorz Janiec 5, Marek Płonka 5.
Transmisja na żywo: www.rugby.info.pl/live2.php

Orkan Sochaczew v KS Budowlani Lublin 40:5 (21:5)
Orkan: Tomasz Gasik, Konrad Pisarek (Adam Offerczak), Radosław Rakowski, Piotr Pietrzyk (Konrad Pietrzyk), Robert Pawelec (Marcin Stencel), Bogdan Wróbel (Krzysztof Tokarski), Michał Ojdowski (Piotr Tokarski), Kamil Dudkowski, Tomasz Malesa, Adam Kozłowski (Przemysław Kamiński), Maciej Brażuk (Piotr Bryszewski), Emil Kowalewski, Robert Zatorski, Wiktor Dobrowolski, Sebastian Kacprzak.
Punkty: Tomasz Gasik 10, Piotr Pietrzyk 5, Adam Kozłowski 5, Robert Pawelec 5, Kamil Dudkowski 5, Emil Kowalewski 5, Przemysław Kamiński 5.

Budowlani: Piotr Skałecki (Arkadiusz Janeczko), Bartłomiej Łukaszek, Piotr Psuj, Stanisław Niedźwiecki, Michał Jabłoński, Wojciech Piotrowicz, Jakub Stelmach (Patryk Frątczak), Jakub Jasiński (Kacper Filipczak), Bartłomiej Jasiński, Michał Pietrkiewicz, Michał Kędra (Tomasz Wojnowski), Wojciech Król, Piotr Nojszewski (Kamil Wielaszek), Sebastian Berestek, Adrian Chróściel.
Punkty; Sebastian Berestek 5.

I liga (przeniesiony mecz 1 rundy)
Skra Warszawa – Czarni Pruszcz Gdańsk 8:29 (8:10)

II liga (przeniesiony mecz 1 rundy)
AZS UZ RC Zielona Góra – RC Częstochowa 28:43 (14:12)
AZS: Adam Grzybek 10,Jarosław Gwiazdowski 8, Grzegorz Kazimierczak 5, Patryk Kocik 5.
RC: Tomasz Szymczyk 18, Dawid Drożdż 5, Mateusz Nowak 5, Kamil Skowron 5, Radosław Rokosz 5, Krzysztof Masalski 5.