Półfinały siódemek – Północ, Południe Poprawka

W sobotę, 21 kwietnia w Gdańsku i Łodzi odbędą się półfinałowe turnieje o Mistrzostwo Polski Seniorów w rugby 7.
Do rywalizacji ma przystąpić 18 ekip które zagrają o 12 miejsc premiowanych udziałem w finałowym turnieju rozgrywanym w Sochaczewie.

Gdańsk
Grupa A: 1.Lechia Gdańsk, 4.Czarni Pruszcz Gd., 5.Arka Gdynia, 8.Flota Gdynia. 9.RK Unisław
Grupa B: 2.AZS AWFiS Gdańsk, 3.Alfa Bydgoszcz, 6.Arka Rumia, 7.Kosmaz Koszalin, 10.OgniwoSopot

Łódź
Grupa A: 1.Orkan Sochaczew, 4.BBRC Łódź, 5.AZS AWF Warszawa, 8.Budowlani Łódź
Grupa B: 2.Posnania Poznań, 3.Włókniarz Zgierz, 6.AZS AWF Katowice, 7.Igloo Ruda Śląska

Półfinałowy turniej o Mistrzostwo Polski Seniorów w rugby 7 (grupa północna) odbędzie się w sobotę 21 kwietnia w Gdańsku na boisku GOK przy ul Grunwaldzkiej.

Grupa A: 1.Lechia Gdańsk, 4.Czarni PruszczGd, 5.Arka Gdynia, 8.Flota Gdynia. 9.RK Unisław
Grupa B: 2.AZS AWFiS Gdańsk, 3.Alfa Bydgoszcz, 6.Arka Rumia, 7.Kosmaz Koszalin, 10.OgniwoSopot

eliminacje

11.00 Czarni – Unisław
11.15 Alfa – Ogniwo
11.30 Arka G – Flota
11.45 Koszalin – Rumia
12.00 Unisław – Arka G
12.15 Ogniwo – Rumia
12,30 Lechia – Czarni
12.45 AZS AWFiS – Alfa
13.00 Arka G – Lechia
13.15 Rumia – AZS AWFiS
13.30 Flota – Unisław
13.45 Koszalin – Ogniwo
14.00 Lechia – Flota
14.15 AZS AWFiS – Koszalin
14.30 Czarni – Arka G
14.45 Alfa – Rumia
15.00 Flota – Czarni
15.15 Koszalin – Alfa
15.30 Unisław – Lechia
15,45 Ogniwo – AZS AWFiS

finały
16.30 o IXm A5 – B5
16.45 o VIIm A4 – B4
17.00 o Vm A3 – B3
17.15 o IIIm A2 – B2
17.30 o Im A1 – B1

***
Półfinałowy turniej o Mistrzostwo Polski Seniorów w rugby 7 (grupa południowa) odbędzie się w sobotę 21 kwietna w Łodzi na stadionie KS Budowlani przy ulicy Górniczej 5.

Grupa A: 1.Orkan Sochaczew, 4.BBRC Łódź, 5.AZS AWF Warszawa, 8.Budowlani Łódź
Grupa B: 2.Posnania Poznań, 3.Włókniarz Zgierz, 6.AZS AWF Katowice, 7.Igloo Ruda Śląska

Eliminacje
10.00 Orkan – Budowlani
10.15 Włókniarz – Igloo
10.30 BBRC – AZS AWF Warszawa
10.45 AZS AWF Katowice – Posnania
11.00 Budowlani – Warszawa
11.20 Igloo – Posnania
11.40 Orkan – BBRC
12.00 Włókniarz – Katowice
12.15 BBRC – Budowlani
12.30 Katowice – Igloo
12.45 Warszawa – Orkan
13.00 Posnania – Włókniarz

1/2 f
13.30 I A3 – B4
13.45 II A4 – B3
14.00 III A2 – B1
14.20 IV A1 – B2

finały
14.40 o VII m P I – P II
15.00 o V m Z I – Z II
15.15 o III m P III – P IV
15.30 o I m Z I – Z II

Uwaga:. Do turnieju finałowego kwalifikuje się 6 pierwszych drużyn.

Ireneusz Pietrak