Polska – Andora 18 – 14 (15 – 0) w el. RWC 2007′

Od zwycięstwa nad Andorą rozpoczęli nasi reprezentanci występy w 3 rundzie eliminacji….

Od zwycięstwa 18-14 (15:0) nad Andorą rozpoczęli nasi reprezentanci występy w 3 rundzie eliminacji. Już w pierwszej minucie gry objęliśmy prowadzenie 3:0 po udanym dropie Koniecznego, a gra toczyła się pod wyraźne dyktando naszej drużyny. Dzięki przyłożeniom Rafała Fedorowicza, po zespołowych akcjach naszej ekipy i udanym podwyższeniu Aleksisa schodziliśmy na przerwę wyraźnie prowadząc. Po przerwie grając pod wiatr nadal mieliśmy zdecydowaną przewagę terytorialną, ale po dwóch odzyskach i kontrach to goście zdobyli dwa przyłożenia (drugie w ostatniej minucie gry) przez co mecz zakończył się tylko minimalną wygraną naszej reprezentacji.

Punkty: Rafał Fedorowicz 10, Aleksis Konieczny 8 – Cristia Pons 9, Eduard Vergara 5 .

POLSKA: Urbanowicz (75 Witoszyński), Wojaczek, Ruszkiewicz (78 Królikowski) – Dabrowski, Ławski – Fedorowicz (80 Raszpunda), Miśkiewicz (70 Brażuk), Nowak (61 Sajur) – Komisarczuk – Konieczny (78 Grodecki), Szostek, Malochwy, Wilczuk, Maciejewski – Hotowski (77 Kwiatkowski).