POLSKA – Belgia 12:3, na Mistrzostwach Europy U18

Belgia – Polska 3:12

9′ 3:0 William HUBERT
47′ 3:5 Przyłożenie GRZEGORZ SZCZEPAŃSKI
48′ 3:7 Podwyższenie MICHAŁ KĘPA
56′ zmiana RADOSŁAW KOZŁOWSKI – ADRIAN ADAMIAK
61′ żółta kartka MARCIN URBANIAK
70′ czerwona kartka Lucas MARCHAL (Belgia)
72′ 3:12 Przyłożenie ŁUKASZ KUJAWA

1. KUJAWA ŁUKASZ
2. NOSZCZYK HUGON
3. KOZŁOWSKI RADOSŁAW
4. RADWAŃSKI DAWID
5. DABKIEWICZ RADOSŁAW
6. WIŚNIEWSKI PIOTR
7. MICHALAK JAROSŁAW
8. URBANIAK MARCIN
9. KĘPA MICHAŁ
10. REKSULAK PATRYK
11. POGORZELSKI KRYSTIAN
12. BRACIK KEWIN
13. SZCZEPAŃSKI GRZEGORZ
14. OKAPA SZYMON
15. HODURA SŁAWOSZ

Grupa A:
 M1: Belgia – POLSKA 3:12
 M2: Niemcy – Czechy 34:5
 M3: Hiszpania – Szwecji 71:0
 M4: Rumunia – Rosja 25:42

Grupa B:
 M1: Litwa – Chorwacja 7:18
 M2: Holandia – Łotwa 77:3
 M3: Ukraina – Serbia 34:10
 M4: Szwajcaria – Luksemburg 15:19

Video skróty z 1 kolejki spotkań:
1 day highlights –

Barw Polski będą bronić:
Budowlani Łódź: 1.Krystian Pogorzelski (wychowanek Marlina Ozorków), 2.Marcin Urbaniak, 3.Patryk Reksulak, 4.Radomir Kozłowski, 5.Dawid Radwański, 6.Łukasz Kujawa, 7.Maciej Kociński ;
Lechia Gdańsk: 8.Radosław Dabkiewicz, 9.Alan Maszota, 10.Karol Szymanowski ;
Budowlani Lublin: 11.Grzegorz Szczepański, 12.Szymon Okapa, 13.Piotr Wiśniewski ;
Orkan Sochaczew: 14.Michał Kępa, 15.Krzysztof Piłowski, 16.Mariusz Sejdak ;
Gorce Raba Niżna: 17.Adam Kubisz, 18.Jarosław Michalak ;
Juvenia Kraków: 19.Kamil Chodurek, 20.Bartłomiej Sierant ;
Czarni Pruszcz Gdański: 21.Kevin Bracik, 22.Adrian Adamiak ;
Posnania Poznań: 23.Hugon Noszczyk ;
Pogoń Siedlce: 24.Rafał Biernacki ;
Ogniwo Sopot: 25.Sławosz Hodura ;
Skra Warszawa: 26.Patryk Kiełsa.

Sztab szkoleniowy: Krzysztof Okapa – trener, Karol Czyż – asystent trenera, Robert Cajzer – fizjoterapeuta, Wiesław Piotrowicz – kierownik.
Zbiórka powołanych zawodników nastąpi w środę, 20 marca o godz. 16.00 w hotelu przy hali piłkarskiej na warszawskim Bemowie przy ulicy Ks. Bolesława 1/3. 

Poniżej podział na grupy, oraz terminy spotkań.
ELITA
Anglia
Irlandia
Francja
Walia
Szkocja
Włochy
Gruzja
Portugalia

GRUPA A
Belgia
Niemcy
Hiszpania
Rumunia
Rosja
Szwecja
Czechy
Polska

GRUPA B
Litwa
Holandia
Ukraina
Szwajcaria
Luksemburg
Serbia
Łotwa
Chorwacja

Piątek 22 marca
Grupa Elite:
 M1: Anglia – Portugalia 82:8
 M2: Irlandia – Gruzja 31:27
 M3: Francja – Włochy 32:0
 M4: Walia – Szkocja 17:18

Sobota 23 marca
Grupa A:
 M1:  Belgia – POLSKA 3:12
 M2:  Niemcy – Czechy 34:5
 M3:  Hiszpania – Szwecja 71:0
 M4:  Rumunia – Rosja 25:42

Grupa B:
 M1:  Litwa – Chorwacja 7:18
 M2:  Holandia – Łotwa 77:3
 M3:  Ukraina – Serbia 34:10
 M4:  Szwajcaria – Luksemburg 15:19

Wtorek 26 marca
ELITE:
 M5: Anglia – Szkocja (19:00) Villard Bonnot
 M6: Irlandia – Francja (19:00) Chambéry
 M7: Portugalia – Walia (17:00) Villard Bonnot
 M8: Gruzja – Włochy (17:00) Chambéry

Grupa A:
 M5: POLSKA – Rosja (19:00) St Marcellin
 M6: Niemcy – Hiszpania (19:00) Sassenage
 M7: Belgia – Rumunia (17:00) St Marcellin
 M8: Czechy – Szwecja (17:00) Sassenage

Środa 27 marca
Grupa B:
 M5: Chorwacja – Luksemburg (16:00) Annemasse
 M6: Holandia – Ukraina (16:00) Annecy
 M7: Litwa – Szwajcaria (14:00) Annemasse
 M8: Łotwa – Serbia (14:00) Annecy

Środa 27 marca
Grupa B:
 M5: Zwycięzca M1 – Zwycięzca M4 (16:00) Annemasse
 M6: Zwycięzca M2 – Zwycięzca M3 (16:00) Annecy
 M7: Przegrany M1 – Przegrany M4 (14:00) Annemasse
 M8: Przegrany M2 – Przegrany M3 (14:00) Annecy

Piątek 29 marca
Grupa A:
 M9: Zwycięzca M5 – Zwycięzca M6 (19:00) Rives
 M10: Przegrany M5 – Przegrany M6 (19:00) St Geoirs
 M11: Zwycięzca M7- M8 v Winner (17:00) Rives
 M12: Przegrany M7 – Przegrany M8 (17:00) St Geoirs

Sobota 30 marca
ELITE:
 M9: Zwycięzca M5- Zwycięzca M6 (17:00) Grenoble
 M10: Przegrany M5 – Przegrany M6 (15:00) Grenoble
 M11: Zwycięzca M7 – Zwycięzca M8 (12:00) Pont de Claix
 M12: Przegrany M7 – Przegrany M8 (12:00) Seyssins

Grupa B:
 M9: Zwycięzca M5 – Zwycięzca M6 (11:00) Aix-les-Bains
 M10: Przegrany M5 – Przegrany M6 (11:00) Pontcharra
 M11: Zwycięzca M7 – Zwycięzca M8 (11:00) St Martin D’Heres
 M12 Przegrany M7 – Przegrany M8 (11:00) Montmélian

Uroczystość dekoracji najlepszych drużyn.
Grenoble (Stade des Alpes)

FOTO http://www.fira-aer-rugby.com