Polska – Niemcy 18-18 w Mistrzostwach Euro do lat 20

Pomimo świetnej pierwszej połowy oraz wysokiego prowadzenia w środowym meczu, młodzieżowcy jedynie zremisowali z Niemcami. O zwycięstwie w grupie B zadecydują więc małe punkty, co oznacza że bialo – czerwoni muszą wysoko pokonać Portugalię w ostatnim meczu ME w sobotę….

Polska rozpoczęła bardzo dobrze i w pierwszej odsłonie zdominowała Niemców. Niestety po raz kolejny szwankowała skuteczność bo „nasi” gubili kilkakrotnie piłkę w dogodnych sytuacjach. Wynik do przerwy tylko 12-0. Druga połowa to diametralnie inny mecz, Niemcy zdominowali grę przy młynie zdobywając trzy przyłożenia. Polska odpowiadała dwoma celnymi kopami Alexa Hourson’a. Końcówka jest bardzo dramatyczna spotkanie kończy się tylko remisem, który nie jest korzystny dla Polski.

Polska – Germania 18-18 (12-0)