Porazka juniorów z Niemcami w test-meczu w Berlinie

Już w 8 minucie było 17:0 dla gospodarzy dwukrotnie po swoim młynie na 22 metrze i nieporozumieniu naszego łącznika z wiązaczem tracimy przyłożenia dodatkowo 10 z Niemiec pewnie wykorzystuje kopy….

15.Tatara

Nasz młyn nie może sobie poradzić z silnym przeciwnikiem przegrywając większość młynów, autów i ruck’ów, pod koniec pierwszej połowy gra się wyrównuje jednak to Niemcy znów zdobywają kolejne punkty. Druga odsłona to dobra gra i duża przewaga Polski jednak dokumentujemy ją punktami dopiero w 60 minucie – Skałecki po widowiskowej akcji całej drużyny. Niestety zamiast gonić rywala tracimy punkty po prostym własnym błędzie oraz dropie z 40 metrów. W ostatnich minutach znów dominujemy Niemcy jednak mądrze sie bronią wynik nie ulega zmianie. Był to jednak bardzo wartościowy sprawdzian chyba z najsilniejszą ekipą, opartą na zawodnikach z francuskich Akademii rugby, z którą grała dotychczas kadra U18.