Projekt kalendarza Ekstraligi i I ligi na runde jesienną sezonu 2013/14

Ekstraliga
1.Lechia Gdańsk
2.Arka Gdynia
3.Budowlani Łódź S.A.
4.Pogoń Siedlce
5.Budowlani Lublin
6.Posnania Poznań
7.Orkan Sochaczew
8.Ogniwo Sopot

Runda I – 24/25.08.2013
1-8 Lechia Gdańsk v Ogniwo Sopot
2-7 Arka Gdynia v Orkan Sochaczew
3-6 Budowlani Łódź S.A. v Posnania Poznań
4-5 Pogoń Siedlce v Budowlani Lublin

Runda II – 31.08/01.09.2013
8-5 Ogniwo Sopot v Budowlani Lublin
6-4 Posnania Poznań v Pogoń Siedlce
7-3 Orkan Sochaczew v Budowlani Łódź S.A.
1-2 Lechia Gdańsk – Arka Gdynia

07.09.2013 – Puchar Europy Narodów: Polska – Szwecja

Runda III – 14/15.09.2013
2-8 Arka Gdynia v Ogniwo Sopot
3-1 Budowlani Łódź S.A. v Lechia Gdańsk
4-7 Pogoń Siedlce v Orkan Sochaczew
5-6 Budowlani Lublin v Posnania Poznań

Runda IV – 21/22.09.2013
8-6 Ogniwo Sopot v Posnania Poznań
7-5 Orkan Sochaczew v Budowlani Lublin
1-4 Lechia Gdańsk v Pogoń Siedlce
2-3 Arka Gdynia v Budowlani Łódź S.A.

Runda V – 28/29.09.2013
3-8 Budowlani Łódź S.A. v Ogniwo Sopot
4-2 Pogoń Siedlce v Arka Gdynia
5-1 Budowlani Lublin v Lechia Gdańsk
6-7 Posnania Poznań v Orkan Sochaczew

Runda VI – 05/06.10.2013
8-7 Ogniwo Sopot v Orkan Sochaczew
1-6 Lechia Gdańsk v Posnania Poznań
2-5 Arka Gdynia v Budowlani Lublin
3-4 Budowlani Łódź v Pogoń Siedlce

12.10.2013 – Puchar Europy Narodów: Polska – Czechy

Runda VII – 19/20.10.2013
4-8 Pogoń Siedlce v Ogniwo Sopot
5-3 Budowlani Lublin v Budowlani Łódź S.A.
6-2 Posnania Poznań v Arka Gdynia
7-1 Orkan Sochaczew v Lechia Gdańsk

Runda VIII – 27/28.10.2013
(o ile dotychczasowy system rozgrywek zostanie utrzymany)
8-1 Ogniwo Sopot v Lechia Gdańsk
7-2 Orkan Sochaczew v Arka Gdynia
6-3 Posnania Poznań v Budowlani Łódź S.A.
5-4 Budowlani Lublin v Pogoń Siedlce

09.11.2013 – Puchar Europy Narodów: Niemcy – Polska

I liga
1.Juvenia Kraków
2.Czarni Pruszcz Gdański
3.Skra Warszawa
4.Frogs Warszawa
5.Alfa Bydgoszcz
6.Budowlani Łódź

Runda I – 14/15.09.2013
1-6 Juvenia Kraków v Budowlani Łódź
2-5 Czarni Pruszcz Gdański v Alfa Bydgoszcz
3-4 Skra Warszawa v Frogs Warszawa

Runda II – 21/22.09.2013
6-4 Budowlani Łódź v Frogs Warszawa
5-3 Alfa Bydgoszcz v Skra Warszawa
1-2 Juvenia Kraków v Czarni Pruszcz Gdański

Runda III – 28/29.09.2013
2-6 Czarni Pruszcz Gdański v Budowlani Łódź
3-1 Skra Warszawa v Juvenia Kraków
4-5 Frogs Warszawa v Alfa Bydgoszcz

Runda IV – 12/13.10.2013
6-5 Budowlani Łódź v Alfa Bydgoszcz
1-4 Juvenia Kraków v Frogs Warszawa
2-3 Czarni Pruszcz Gdański v Skra Warszawa

Runda V – 19/20.10.2013
3-6 Skra Warszawa v Budowlani Łódź
4-2 Frogs Warszawa v Czarni Pruszcz Gdański
5-1 Alfa Bydgoszcz v Juvenia Kraków

Runda VI – 27/28.10.2013
6-1 Alfa Bydgoszcz v Juvenia Kraków
5-2 Budowlani Łódź v Czarni Pruszcz Gdański
4-3 Frogs Warszawa v Skra Warszawa

Kalendarz rozgrywek II ligi zostanie ogłoszony po ostatecznym ustaleniu liczby drużyn i systemu tych rozgrywek, ale start zawodów planowany jest także w terminie 14/15 września.

W związku z tym przypominamy, że:
– letni okres zmiany barw klubowych kończy się 10 sierpnia br.,
– w tym terminie kluby zobowiązane są do przesłania licencji zawodniczych i list zawodników do biura Związku,
– czekamy na informację o pełnej nazwie drużyny występującej w rozgrywkach oraz aktualnych danych teleadresowych, wykaz osób upoważnionych do reprezentowania Klubu oraz nazwisk szkoleniowców wraz z numerem licencji trenerskiej.

www.pzrugby.pl