Site icon rugby.info.pl

Przegrana juniorów w Lille

Na początek przygotowań kadry juniorów U18 do Mistrzostw Europy (kwiecień Wielkopolska) przegrywamy ze średniej klasy regionem Lille.
W najbliższa sobotę nasi kadrowicze będą mieli szansę rewanżu.

Lille U19 v Polska U18 24-0 (19:0)

Ze skąpych wieści dochodzących z Francji wynika ze większość graczy grała w meczu przeciw Lille pierwszy raz od pół roku, sztab przygotowujący kadrę ma więc nie lada problem…

Ze skąpych wieści dochodzących z Francji wynika ze większość graczy grała w meczu przeciw Lille pierwszy raz od pół roku, sztab przygotowujący kadrę ma więc nie lada problem nominując takich a nie innych graczy, trzon ekipy stanowią zawodnicy z Budowlanych Łódź a drużyna ta ostatni raz zagrała w lipcu na OOM, nie grając w jesiennych meczach eliminacyjnych do MPJ, również zawodnicy z kilku pozostałych klubów niewiele grali na jesieni. Jedynym okręgiem, który zagrał jesienne mecze jest Mazowsze. Pewnie nie było by większego problemu bo juniorzy w większości klubów w Polsce grają sporadycznie od lat, tylko należy pamiętać, że tym razem pierwszy raz w historii, jesteśmy gospodarzami Mistrzostw Europy do lat 18 (grają wszystkie najlepsze ekipy europejskie w tym Francuzi i Brytyjczycy)

Exit mobile version