Przegrana z Mołdawią

Świetna organizacja meczu oraz doping kibiców nie pomógł naszej drużynie narodowej pokonać rugbistów z Mołdawii.
Pomimo słabej obrony potrafiliśmy skutecznie atakować czego efektem prowadzenie do przerwy „naszych” 22:17. Nadzieje na zwycięstwo mięliśmy praktycznie do ostatnich minut jednak udana akcja gości na dwie minuty przed końcem meczu i przegrana stała się faktem.
Niestety trzecia porażka ustawia nas w roli outsiderów grupy A2.
Polska – Mołdawia 25:36 (22:17)

Polska: Aleksander Becceau 10, Dawid Banaszek 10, Bastien Siepielski 5
Mołdawia: Wieczesław Titica 10, Aleksander Gagauz 9, Oleg Prepelita 5, Dumitru Arhip 5, Maksym Cobilasz 5, Dumitru Cobilasz 2

Polska: Bastien Siepielski (Paweł Grabski), Kamil Bobryk (Tomasz Gołąb), Sławomir Kaszuba (Grzegorz Janiec), Paweł Nowak (Maciej Brażuk), Michał Krużycki, Mateusz Bartoszek, Michał Mirosz (Tom Jankowski), Kacper Ławski, Cedric Vaissiere (Łukasz Szostek), Dawid Banaszek, Alexander Beccau, Wojciech Łukasiewicz, Krzysztof Hotowski, Sergo Kvernadze, Tomasz Stępień.

Mołdawia: Maksym Cobilasz, Dumitru Arhip, Wadim Cobilasz, Wieczesław Titica, Andrei Romanow, Sergiu Casztrawet, Wiktor Arhip, Oleg Prepelita, Nicolae Chirila, Aleksandru Gagauz, Aleksandru Bulgac, Gieorgij Woloszciuc, Adrian Baltag, Witalij Baleca, Aleksandru Matwiejew. Rezerwowi: Dumitru Vasilachi, Igor Orgheanu, Ion Dascal, Wieczesław Lizinschii, Nicolae Caburgan, Eduard Toderica, Roman Gobjila.