Puchar Amlin Challenge – 4 kolejka

Wyniki czwartej kolejki fazy grupowej Pucharu Amlin Challenge:

Grupa 1:

Mont de Marsan 18:7 Bordeaux Begles

M.de Marsan pkt: Alexandre Douvesy 8 (1pd, 2k), Arnaud Pic 5 (1P), William Ryder 5 (1P)

Bordeaux pkt: Gautier Gibouin 5 (1P), Nicolas Sanchez 2 (1pd)

Gloucester 47:3 London Irish

Gloucester pkt: Shane Monahan 20 (4P), Freddie Burns 17 (4pd, 3k), Rob Cook 5 (1P), Dan Robson 5 (1P)

Irish pkt: Tom Homer 3 (1k)

Żółte kartki: Will James (45 min), Koree Britton (77 min) – obaj Gloucester

Tabela:

1.Gloucester 4 4 0 0 112 44 2 18
2.London Irish 4 2 0 2 137 118 3 11
3.M.de Marsan 4 2 0 2 70 100 1 9
4.Bordeaux 4 0 0 4 49 106 1 1

Grupa 2:

Rugby Rovigo 10:16 Gernika

Rovigo pkt: Jean-François Montauriol 5 (1P), Younes Anouer 3 (1k), Michael Wilson 2 (1pd)

Gernika pkt: Declan Cusack 11 (1P, 2k), Inigo Olaeta 5 (1P)

Perpignan 13:6 Worcester Warriors

Perpignan pkt: James Hook 8 (1pd, 2k), Richard Haughton 5 (1P)

Worcester pkt: Andy Goode 6 (2k)

Tabela:

1.Worcester 4 3 0 1 203 42 3 15
2.Perpignan 4 3 0 1 203 52 3 15
3.Gernika RT 4 2 0 2 46 188 0 8
4.Rovigo 4 0 0 4 28 198 1 1

Grupa 3:

London Wasps 30:16 Bayonne

Wasps pkt: Stephen Jones 12 (4k), Elliott Daly 8 (1P, 1k), Andrea Masi 5 (1P), Nicky Robinson 5 (1pd, 1k),

Bayonne pkt:J.L Potgieter 11 (1pd, 3k), Joe Rokocoko 5 (1P)

Żółte kartki: Scott Spedding (Bayonne – 35 min), Billy Vunipola (Wasps – 62 min)

Newport Gwent Dragons 53:3 Mogliano Rugby

Newport pkt: Daniel Evans 14 (1P, 3pd, 1k), Wayne Evans 5 (1P), Michael Poole 5 (1P), Patrick Leach 5 (1P), Phil Price 5 (1P), Jonathan Evans 5 (1P), Jack Dixon 5 (1P), Lewis Robling 4 (2pd), karna piątka

Mogliano pkt: Enrico Endrizzi 3 (1k)

Tabela:

1.Wasps 4 3 1 0 140 66 2 16
2.Newport 4 2 0 2 130 63 3 11
3.Bayonne 4 2 1 1 122 69 1 11
4.Mogliano 4 0 0 4 22 216 0 0

Grupa 4:

Agen 39:9 Bucarest Oaks

Agen pkt: Mathieu Lamoulie 19 (1P, 4pd, 2k), Marc Barthomeuf 5 (1P), Ueleni Fono 5 (1P), Benjamin Petre 5 (1P), Belisario Agulla 5 (1P)

Bucarest pkt: Florin Vlaicu 9 (3k)

Żółte kartki: Alexandru Mitu (32 min), Eugen Capatana (55 min) – obaj Bucarest

Calvisano 5:39 Bath Rugby

Calvisano pkt: Luigi Ferraro 5 (1P)

Bath pkt: Horacio Agulla 15 (3P), Simon Taylor 5 (1P), Tom Biggs 5 (1P), Jack Cuthbert 5 (1P), Mark McMillan 5 (1P), Stephen Donald 4 (2pd)

Tabela:

1.Bath 4 4 0 0 173 55 4 20
2.Agen 4 2 0 2 119 92 4 12
3.Bucarest 4 2 0 2 93 128 1 9
4.Calvisano 4 0 0 4 74 184 2 2

Grupa 5:

Stade Francais 29:6 Cavalieri Prato

St.Francais pkt: Jerome Porical 9 (3pd, 1k), Francis Fainifo 5 (1P), Juan Cruz Guillemain 5 (1P), Nicolas Garrault 5 (1P), Jeremy Sinzelle 5 (1P)

Cavalieri pkt: Simone Ragusi 6 (2k)

Żółta kartka: Alessandro Boscolo (Cavalieri – 40 min)

London Welsh 13:27 Grenoble

Welsh pkt: Alex Davies 8 (1pd, 2k), Mike Denbee 5 (1P)

Grenoble pkt: Laurent Bouchet 10 (2P), Valentin Courrent 7 (2pd, 1k), Florian Ninard 5 (1P), Lotu Taukehaio 5 (1P)

Tabela:

1.St.Francais 4 4 0 0 162 73 3 19
2.Grenoble 4 3 0 1 131 53 3 15
3.London W. 4 1 0 3 73 146 0 4
4.Cavalieri 4 0 0 4 63 157 2 2

NAJWIĘCEJ PUNKTÓW:

50 – Joe Carlisle (Worcester)
41 – Freddie Burns (Gloucester)
34 – Paul Griffen (Calvsiano)
31 – Felipe Contepomi (St.Francais)
31 – Ian Humphreys (London Irish)
31 – Declan Cusack (Gernika)

NAJWIĘCEJ PRZYŁOŻEŃ:

6 – Adrien Plante (Perpignan)
5 – Horacio Agulla (Bath)
5 – Francis Fainifo (St.Francais)
5 – Andrew Short (Worcester)