Puchar Marszałka Woj.Łódzkiego dla gospodarzy

XXI turniej PLR7 Puchar Marszałka Woj.Łódzkiego odbył się w sobotę 28.04 w Zgierzu na stadionie KS Włókniarz przy ul.Musierowicza.

grupa A: 1.Igloo Ruda Śląska, 4.GRC I Łódż, 5.Obeliks Bełchatów, 8.AZS UM Łódź
grupa B; 2.Włókniarz Zgierz, 3.RC Zduńska Wola, 6.BBRC Łódź, 7.GRC II Łódź

FINAŁ Autostrada Włókniarz Zgierz – BBRC Łódź 12:0 (7:0)

eliminacje
Igloo – AZS UM 0:12 (0:7)
Zgierz – GRC II 56:0 (35:0)
GRC I – Obeliks 24:0 (7:0)
Zdunska Wola – BBRC 10:17 (10:5)
AZS UM – Obeliks 10:5 (5:5)
GRC II – BBRC 0:26 (0:19)
Igloo – GRC I 10:21 (5:14)
Zgierz – Zduńska Wola 35:7 (21:0)
GRC I – AZS UM 21:14 (7:7)
Zdunska Wola – GRC II 31:0 (14:0)
Obeliks – Igloo 5:29 (0:12)
BBRC – Zgierz 0:29 (0:5)

Tabela grupy A
1.GRC I Łódź 3 9 66:24
2.AZS UM Łódź 3 7 36:26
3.RC Igloo Ruda Śląska 3 5 39:38
4.Obeliks Bełchatów 3 3 10:63

Tabela grupy B
1. Włókniarz Zgierz 3 9 120:7
2.BBRC Łódź 3 7 43:39
3.RC Zduńska Wola 3 5 48:52
4.GRC II Łódź 3 3 0:113

1/2 f
Włókniarz – AZS UM Łódź 31:0 (19:0)
GRC I – BBRC 0:17 (0:12)

finały
o VII m GRC II – Obeliks 0:14 (0:7)
o V m Zduńska Wola – Igloo 0:12 (0:0)
o III m AZS UM – GRC I 5:14 (5:7)
o I m Włókniarz – BBRC 12:0 (7:0)

Klasyfikacja końcowa XXI turnieju PLR7 „Puchar Marszałka Woj. Łódzkiego’
1.Autostrada Włókniarz Zgierz 18 pkt
2.BBRC Łódź 13 pkt
3.GRC I Łódź 11 pkt
4.AZS UM Łódź 9 pkt
5.RC Igloo Ruda Śląska 7 pkt
6.RC Zduńska Wola 5 pkt
7.RC Obeliks Bełchatów 3 pkt
8.GRC II Łódź 1 pkt

KLASYFIKACJA PLR 7 SEZONU 2011/2012 PO XXI TURNIEJACH

1.Posnania Poznań 90/7 pkt
2.Kosmaz Koszalin 86/5 pkt
3.Polska’7 81/4 pkt
4.RK Unisław 68/6 pkt
5.AZS AWFiS Gdańsk 66/4 pkt
6.Autostrada Włókniarz Zgierz 54/6 pkt
7.AZS AWF Katowice 53/4 pkt
8.Lechia Gdansk 53/4 pkt
9.Tytan Gniezno 52/4 pkt
10.BCNS Nowy Sącz 51/3 pkt
11.RC Igloo Ruda Śląska 47/6 pkt
12.RC Orkan Sochaczew 46/4 pkt
13.Szarża Grudziądz 45/6 pkt
14.GRC I Łódź 45/5 pkt
15.Baltrex Siauliai 44/2 pktl
16.KS Rugby Wrocław 42/4 pkt
17.RC Zduńska Wola 39/5 pkt
18.Czarni Pruszcz Gdanski 38/2 pkt
19.Kaskada Szczecin 38/4 pkt
20.Roland Iwani Frankowsk 36/2 pkt
21.Sparta Jarocin 35/3 pkt
22.BBRC Łódź 31/4 pkt
23.Ogniwo I Sopot 29/2 pkt
24.UTM Kiszyniów 26/2 pkt
25.Arka Rumia 25/3 pkt
26.Obeliks Bełchatów 23/4 pkt
27.Budowlani Łódź SA 18/1 pkt
28.UKS Kmicic Unisław 17/3 pkt
29.Gorce Raba Niżna 15/1 pkt
30.RC Wałbrzych 15/1 pkt
31.Fabrykanci Pabianice 14/2 pkt
32.Owal Leszno 14/4 pkt
33..Arka Gdynia 13/1 pkt
34.RC Lubin 12/2 pkt
35.Polcourt Warsaw’7 11/1 pkt
36.AZS UZ I Zielona Góra 11/1 pkt
37.Skra Warszawa 11/2 pkt
38.Alfa Bydgoszcz 11/3 pkt
39.Ogniwo II Sopot 9/1 pkt
40.Koliber Sosnowiec 9/1 pkt
41.AZS UM Łódź 9/1 pkt
42.Polska 7’s II 8/1 pkt
43.Szerszenie Toruń 8/2 pkt
44.AZS Rzeszów 8/2 pkt
45.Flota Gdynia 8/2 pkt
46.RC Tczew 7/1 pkt
47.AZS AWF Warszawa 7/1 pkt
48.AZS AWF II Katowice 7/1 pkt
49.Olimpia Elbląg 7/3 pkt
50.Juvenia Kraków 6/1 pkt
51.RC Jasło 6/2 pkt
52.Dragon’s Żmigród 6/4 pkt
53.AZS ZUT Szczecin 5/1 pkt
54.Tur Chojnice 5/1 pkt
55.AZS UZ II Zielona Góra 3/1 pkt
56.ŁKS Rugby Łódź 3/1 pkt
57.Wda Świecie 2/2 pkt
58.Olimpia II Elbląg 1/1 pkt
59.RC Ceram Żary 1/1 pkt
60.RT Jarosław 1/1 pkt
61.GRC I Łódź 1/1 pkt
Ireneusz Pietrak