Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży w Siedlcach

11 maja w Siedlcach odbył się Regionalny Turniej Dzieci i Młodzieży organizowany przez MKR Siedlce

W poszczególnych kategoriach wygrali…
młodzik – Budowlani Lublin
żak – Orkan Sochaczew (6 wygranych turniejów z rzędu)
mini-żak – Pogoń Siedlce

Komunikat końcowy

Mini Żak
Grupa A Grupa B
1. MKR Siedlce 1. Pogoń Siedlce
2. Skra Warszawa 2. Budowlani Lublin
3. Budowlani Łódź 3. BBRC Łódź
4. Budowlani II Lublin 4. Pogoń II Siedlce
MKR Siedlce – Budowlani II Lublin 4:2
Skra Warszawa – Budowlani Łódź 1:2
Pogoń Siedlce – Pogoń II Siedlce 5:0
Budowlani Lublin – BBRC Łódź 3:5
MKR Siedlce – Budowlani Łódź 2:4
Skra Warszawa – Budowlani II Lublin 1:1
Pogoń Siedlce – BBRC Łódź 3:0
Budowlani Lublin – Pogoń II Siedlce 2:0
MKR Siedlce – Skra Warszawa 3:3
Budowlani Łódź – Budowlani II Lublin 2:0
Pogoń Siedlce – Budowlani Lublin 6:1
BBRC Łódź – Pogoń II Siedlce 3:2

O miejsca 7-8 Budowlani II Lublin – Pogoń Siedlce 1:2
O miejsca 5-6 Skra Warszawa – Budowlani Lublin 3:4
O miejsca 3-4 MKR Siedlce – BBRC Łódź 2:5
O miejsca 1-2 Budowlani Łódź – Pogoń Siedlce 1:3

Kolejność końcowa z punktami do klasyfikacji
1. Pogoń Siedlce – 18
2. Budowlani Łódź – 13
3. BBRC Łódź – 11
4. MKR Siedlce – 9
5. Budowlani Lublin – 7
6. Skra Warszawa – 5
7. Pogoń II Siedlce – 3
8. Budowlani II Lublin – 1

Najlepszy zawodnik: Kacper Skup (Pogoń Siedlce)
Żak
Grupa A Grupa B
1. Orkan Sochaczew 1. MKR Siedlce
2. Budowlani Lublin 2. Pogoń Siedlce
3. Budowlani Łódź 3. UKS 80 Sochaczew
4. BBRC
Łódź

Budowlani Lublin – Budowlani Łódź 3:3
MKR Siedlce – BBRC Łódź 9:0
Pogoń Siedlce – UKS 80 Sochaczew 7:0
Orkan Sochaczew – Budowlani Łódź 2:0
MKR Siedlce – UKS 80 Sochaczew 7:0
Pogoń Siedlce – BBRC Łódź 12:0
Orkan Sochaczew – Budowlani Lublin 3:2
MKR Siedlce – Pogoń Siedlce 2:6
UKS 80 Sochaczew – BBRC Łódź 1:1

Półfinały
Orkan Sochaczew – MKR Siedlce 3:0
Budowlani Lublin – Pogoń Siedlce 4:5

O miejsca 5-6 Budowlani Łódź – UKS 80 Sochaczew 2:1
O miejsca 3-4 Budowlani Lublin – MKR Siedlce 5:1
O miejsca 1-2 Orkan Sochaczew – Pogoń Siedlce 3:1

Kolejność końcowa z punktami do klasyfikacji
1. Orkan Sochaczew – 16
2. Pogoń Siedlce – 11
3. Budowlani Lublin – 9
4. MKR Siedlce – 7
5. Budowlani Łódź – 5
6. UKS 80 Sochaczew – 3
7. BBRC Łódź – 1

Najlepszy zawodnik: Jan Mroziński (Orkan Sochaczew)

Młodzik

1. Orkan Sochaczew
2. Pogoń Siedlce
3. Budowlani Lublin
4. Budowlani Łódź
5. BBRC Łódź

Budowlani Lublin – Orkan Sochaczew 24:0
Budowlani Łódź – BBRC Łódź 12:0
Orkan Sochaczew – Budowlani Łódź 7:5
Pogoń Siedlce – Budowlani Lublin 0:7
Budowlani Łódź – Pogoń Siedlce 0:3
BBRC Łódź – Orkan Sochaczew 0:35
Pogoń Siedlce – BBRC Łódź 26:0
Budowlani Lublin – Budowlani Łódź 7:0
BBRC Łódź – Budowlani Lublin 0:33
Orkan Sochaczew – Pogoń Siedlce 0:8

Kolejność końcowa z punktami do klasyfikacji
1. Budowlani Lublin – 16
2. Pogoń Siedlce – 10
3. Orkan Sochaczew – 7
4. Budowlani Łódź – 4
5. BBRC Łódź – 1

Najlepszy zawodnik: Stanisław Kasprzak (Budowlani Lublin)

Kadet

1. MKR Siedlce
2. Budowlani Lublin

MKR Siedlce – Budowlani Lublin 14:0
Budowlani Lublin – MKR Siedlce 12:7
MKR Siedlce – Budowlani Lublin 14:5
Budowlani Lublin – MKR Siedlce 5:5

Kolejność końcowa
1. MKR Siedlce
2. Budowlani Lublin

Najlepszy zawodnik: Maciej Stefaniuk (MKR Siedlce)

Jacek Wierzbicki
Miejski Klub Rugby Siedlce