Rugbistki walczą o medale Mistrzostw Polski

Na Narodowym Stadionie Rugby w Gdyni, 11 listopada 2011r. odbędzie się IV Grand Prix o Mistrzostwo Polski w Rugby 7 kobiet. Do rywalizacji o medale stanie 8 najlepszych drużyn żeńskich.

Tabela po trzech turniejach
1. Mario Ladies Lechia Gdańsk 26 (10+10+6)
2. Lady’s Frog’s Warszawa 20 (6+4+10)
3. Tygrysice Orkan Sochaczew 17 (3+6+8)
4. Diablice Ruda Śląska 13 (1+8+4)
5. Arka Girl’s Gdynia 12 (8+2+2)
6. Atomówki BBRC Łódź 10 (4+3+3)
7. Czarne Pruszcz Gdański 2 (2+_+0)
8. Rugby Club Częstochowa 1 (0+_+1)

Dotychczasowe wyniki finałów:

I Grand Prix kobiet w rugby 7 – Warszawa, 01.05.2011
Arka Gdynia Girls – Mario Ladies Lechia Gdańsk 0:29.

II Grand Prix kobiet w rugby 7 – Sochaczew, 11 czerwca 2011
Mario Ladies Lechia Gdańsk – Diablice Ruda Śląska 24:0 (12:0).

III Grand Prix kobiet w rugby 7 – Łódź, 08.10.2011
Tygrysice Orkan Sochaczew – Lady’s Frog’s Warszawa 0:33 (0:14).

* * *
IV Grand Prix kobiet w rugby 7 – Gdynia, 11.11.2011

Grupa A:
Atomówki Łódź
Czarne Pruszcz Gdański
Diablice Ruda Śląska
Frogs Warszawa

Grupa B:
Arka Gdynia Girls
Mario Ladies Lechia Gdańsk
RC Częstochowa
Tygrysice Sochaczew

Mecze eliminacyjne:
11.45 Frogs Warszawa – Czarne Pruszcz Gdański
12.00 Diablice Ruda Śląska – Atomówki Łódź
12.15 Tygrysice Sochaczew – RC Częstochowa
12.30 Mario Ladies Lechia Gdańsk – Arka Gdynia Girls
12.45 Czarne Pruszcz Gdański – Atomówki Łódź
13.00 Frogs Warszawa – Diablice Ruda Śląska
13.15 RC Częstochowa –  Arka Gdynia Girls
13.30 Tygrysice Sochaczew – Mario Ladies Lechia Gdańsk
13.45 Diablice Ruda Śląska –  Czarne Pruszcz Gdański
14.00 Atomówki Łódź – Frogs Warszawa
14.15 Mario Ladies Lechia Gdańsk – RC Częstochowa
14.30 Arka Gdynia Girls – Tygrysice Sochaczew

Półfinały
15.15 Półfinał: pierwsza drużyna grupy A – druga drużyna grupy B
15.30 Półfinał: pierwsza drużyna grupy B – druga drużyna grupy A

Finały
15.45 o VIII miejsce: czwarta drużyna grupy A – czwarta drużyna grupy B
16.00 o V miejsce: trzecia drużyna grupy A – trzecia drużyna grupy B
16.20 o III miejsce: przegrany I półfinału –  przegrany II półfinału
16.40 Finał: wygrany I półfinału –  wygrany II półfinału
17.00 zakończenie turnieju, wręczenie pucharów i medali.