Rugbowa Gimnazjada w Sochaczewie

We wtorek, 9 czerwca na Orkanie został rozegrany turniej „Rugbowa Gimnazjada”. Akces do turnieju zgłosiła większa liczba drużyn, jednak w ostateczności na placu gry stawiły się cztery ekipy. Turniej mający na celu popularyzację rugby w Powiecie Sochaczewskim, a przede wszystkim pozyskanie nowych chłopców do drużyny młodzików Orkana prowadzonej przez Jakuba Sekleckiego.

W pierwszym meczu turnieju spotkali się faworyci turnieju, drużyny Gimnazjum nr 1 przeciwko Gimnazjum nr 2 obie ekipy mające w swych szeregach młodych rugbistów Orkana, wynik spotkania zmieniał się z minuty na minuty. Końcowe zwycięstwo 3:2 odnieśli rugbiści Gimnazjum nr 2 opiekun Adam Dmochowski. Gimnazjum Kąty i Gimnazjum Chodaków nie mające w swoich składach zawodników trenujących rugby zostali wzmocnieni przez starszych rugbistów Orkana. Dobrze zaprezentowała się ekipa Gimnazjum Kąty która zremisowała 2:2 z Gimnazjum nr 2.
Zwycięska ekipa Gimnazjum nr 2 grała w następującym składzie: Dawid Plichta, Michał Ojdowski, Adam Oferczak, Michał Nowakowski, Dawid Pajdak, Mateusz Balcerzak, Bartek Nodelewski, Konrad Brach, Bartek Połeć, Konrad Kuśmider, Adrian Maliszewski , opiekun Adam Dmochowski .

Wyniki turnieju:
Gimnazjum nr 1 – Gimnazjum nr 2 2:3
Gimnazjum Chodaków – Gimnazjum Kąty 1:3
Gimnazjum nr 1 – Gimnazjum Chodaków 5:4
Gimnazjum nr 2 – Gimnazjum Kąty 2:2
Gimnazjum nr 1 – Gimnazjum Kąty 6:4
Gimnazjum nr 2 – Gimnazjum Chodaków 5:2

Tabela
1. Gimnazjum nr 2 3 8 10-6
2. Gimnazjum nr 1 3 7 13-11
3. Gimnazjum Kąty 3 6 9-9
4. Gimnazjum Chodaków 3 3 7-13