rugby.info.pl

Rugby Championship – wygrane faworytów video skróty

Argentyna vs Nowa Zelandia 16 – 20
Gospodarzom niewiele zabrakło do sensacji, jednak trzeba pamiętać, iż trener All Blacks pozwolił sobie na kilka eksperymentów w składzie dając pograć debiutantom.
Argentyna:
Przyłożenie: Boffelli
Podwyższenie: Sanchez
Karne: Sanchez 2, Boffelli

Nowa Zelandia:
Przyłożenia: Laumape, Retallick
Podwyższenia: B Barrett 2
Karne: B Barrett 2

Argentyna: 15 Emiliano Boffelli, 14 Matías Moroni, 13 Matías Orlando, 12 Jerónimo de la Fuente, 11 Ramiro Moyano, 10 Nicolás Sánchez, 9 Tomás Cubelli, 8 Javier Ortega Desio, 7 Marcos Kremer, 6 Pablo Matera, 5 Tomás Lavanini, 4 Guido Petti, 3 Juan Figallo, 2 Agustín Creevy, 1 Nahuel Tetaz Chaparro
Rezerwa: 16 Julián Montoya, 17 Mayco Vivas, 18 Santiago Medrano, 19 Matías Alemanno, 20 Tomás Lezana, 21 Felipe Ezcurra, 22 Joaquín Díaz Bonilla, 23 Joaquín Tuculet

Nowa Zelandia: 15 Ben Smith, 14 Sevu Reece, 13 Anton Lienert-Brown, 12 Ngani Laumape, 11 Jordie Barrett, 10 Beauden Barrett, 9 Aaron Smith, 8 Ardie Savea, 7 Sam Cane (c), 6 Vaea Fifita, 5 Patrick Tuipulotu, 4 Brodie Retallick, 3 Angus Ta’avao, 2 Dane Coles, 1 Ofa Tuungafasi
Rez.: 16 Liam Coltman, 17 Atu Moli, 18 Nepo Laulala, 19 Jackson Hemopo, 20 Luke Jacobson, 21 Brad Weber, 22 Josh Ioane, 23 Braydon Ennor

Sędzia: Angus Gardner (Australia)
Asystenci: Andrew Brace (Irlandia), Alexandre Ruiz (Francja)
TMO: Graham Hughes (Anglia)

 

RPA vs Australia 35 – 17
Pewne zwycięstwo Południowej Afryki, tym bardziej zadziwiające, iż z powodu urazów nie zobaczyliśmy aż 6 graczy z etatowej pierwszej XV. Pod nieobecność Faf de Klerk’a super Debiut zaliczył kolejny świetny łącznik młyna rodem z RPA, 23 letni Herschel Jantjies.

RPA:
Tries: H Jantjies 2, De Jager, Nkosi, Reinach
Cons: E Jantjies 5
Yellow Card: Esterhuizen

Australia:
Przyłożenia: Haylett-Petty, Foley
Podwyższenia: Foley 2
Karny: Foley
Żółta kartka: Tupou

RPA: 15 Warrick Gelant, 14 S’bu Nkosi, 13 Jesse Kriel, 12 Andre Esterhuizen, 11 Makazole Mapimpi, 10 Elton Jantjies, 9 Herschel Jantjies, 8 Francois Louw, 7 Pieter-Steph du Toit, 6 Rynhardt Elstadt, 5 Lood de Jager, 4 Eben Etzebeth (c), 3 Trevor Nyakane, 2 Bongi Mbonambi, 1 Beast Mtawarira
Rez.: 16 Schalk Brits, 17 Lizo Gqoboka, 18 Vincent Koch, 19 Marvin Orie, 20 Marcell Coetzee, 21 Cobus Reinach, 22 Frans Steyn, 23 Dillyn Leyds

Australia: 15 Tom Banks, 14 Dane Haylett-Petty, 13 Tevita Kuridrani, 12 Samu Kerevi, 11 Reece Hodge, 10 Bernard Foley, 9 Nic White, 8 Isi Naisarani, 7 Michael Hooper (c), 6 Lukhan Salakaia-Loto, 5 Rory Arnold, 4 Izack Rodda, 3 Sekope Kepu, 2 Folau Fainga’a, 1 James Slipper
Rez.: 16 Jordan Uelese, 17 Harry Johnson-Holmes, 18 Taniela Tupou, 19 Rob Simmons, 20 Jack Dempsey, 21 Will Genia, 22 Matt To’omua, 23 Kurtley Beale

Sędzia: Paul Williams (Nowa Zelandia)
Asystenci: Matthew Carley (Anglia), Karl Dickson (Anglia)
TMO: Rowan Kitt (Anglia)

 

Exit mobile version