Ruszają przygotowania Kadry U18 do ME – Francja, Lille

Zgodnie z planem przygotowań do rozgrywanych w Wielkopolsce Mistrzostw Europy Juniorów w dniach 27.01-02.02.2014 r. odbędzie się zagraniczne zgrupowanie kadry Polski do lat 18 połączone z dwoma meczami kontrolnymi.

Młodzi zawodnicy wyjadą do Lille (Francja).

Zawodnicy muszą posiadać (jako warunek dopuszczenia do udziału w konsultacji!!!)
– ubiór sportowy na boisko naturalne i sztuczne (treningi i mecze),
– obuwie do gry (zawodnicy młyna buty „lanki” i buty z wkrętami metalowymi),
– ważne badania lekarskie o zdolności do gry w rugby,
– w przypadku wyjazdu na konsultację po za granicę Polski, niezbędny jest ważny dokument tożsamości (dowód osobisty lub paszport),
– zawodnicy niepełnoletni muszą posiadać pisemną zgodę rodziców (lub prawnych opiekunów) na samodzielny przyjazd środkami komunikacji publicznej i udział w konsultacji,
– bilety komunikacji publicznej w obie strony w celu rozliczenia dojazdu.

Powołania otrzymali:
Budowlani Łódź – 1.Krystian Pogorzelski, 2.Dawid Radwański, 3.Maciej Kociński, 4.Paweł Pepliński, 5.Paweł Urbaniak, 6.Przemysław Serafin, 7.Dominik Nowiński, 8.Marek Miśkiewicz;
Orkan Sochaczew: 9.Michał Kępa, 10.Jakub Młyńczak, 11.Kamil Palasik, 12.Mateusz Plichta, rezerwa: Patryk Przybylski, Damian Szalaj, Daniel Pamięta, Mateusz Popiołek;
Lechia Gdańsk: 13.Szymon Mrozewski, 14.Karol Skrzypiński, rezerwa: Robert Wójtowicz, Konrad Radliński;
Posnania Poznań: 15.Bartosz Kubalewski, 16.Oskar Soczewica (RC Massy Essone), 17.Mateusz Nitschke, rezerwa: Mariusz Adamski;
Skra Warszawa: 18.Łukasz Król, 19.Jędrzej Nowicki, rezerwa: Daniel Kosiorek;
Czarni w Bytomiu: 20.Marcin Gulka, rezerwa: Marcel Frątczak;
Budowlani Lublin: 21.Maciej Grabowski, 22.Wojciech Lubisz, rezerwa: Daniel Golonka, Jarosław Wójcik; Juvenia Kraków: 23.Bartłomiej Kozak, rezerwa: Dariusz Janik;
Czarni Pruszcz Gdański: 24.Paweł Gajowniczek;
BBRC Łódź: 25.Jakub Pietrasiak;
Sparta Jarocin: 26.Paweł Adamski;
RC Ruda Śląska: 27.Jakub Mańkowski;
Arka Gdynia: 28.Oscar Zyper.

Kadra szkoleniowa: trener – Krzysztof Okapa, asystent trenera – Karol Czyż, fizjoterapeuta – Robert Cajzer, kierownik reprezentacji – Wiesław Piotrowicz.

Uwaga!!! W przypadku planowanej nieobecności, zawodnik jak najszybciej musi osobiście lub za pośrednictwem trenera klubowego skontaktować się z trenerem reprezentacji (Krzysztof Okapa tel. 603 888 698).

Plan podróży:
wyjazd – 1.KS Budowlani Lublin, 27.01. godz. 9.00; 2.Warszawa (AWF) 12.00; 3.Sochaczew (RC Orkan) 13.30; 4.Stryków (Sosnowiec) 14.30; 5.Poznań (Dworzec Gł.) 17.30.
Powrót do Polski w niedzielę, 2 lutego w godzinach porannych (planowane przekroczenie granicy).

www.pzrugby.pl