Ruszyła Ekstraliga !!! relacje, statystyki i skróty video

fot - Mudin

RC Lechia Gdańsk – Skra Warszawa 32:26 (20:7) 
Punkty Lechia: Paweł Boczulak 7 (2pd, K), Igor Górniewicz 5 (P), Robert Wójcik 5 (P), Kewin Bracik 5 (P), Grzegorz Buczek 5 (P), Kakha Kavtaradze 5 (P).
Punkty Skra: Kamil Matusiak 21 (3P, 3pd), Wojciech Łukasiewicz 5 (P).

Żółte kartki: Grzegorz Buczek, Kakha Kavtaradze (obaj Lechia),                      Majcher Cyprian, Vaha Halaifonua (obaj Skra).

Sędziowie – Mirosław Szczepański, Grzegorz Piaskowski, Monika Macoń

Lechia: Kacprzak (60 Olszewski), Buczek, Witoszyński (26 Kavtaradze) – M.Krużycki, Lademann (41 Kossakowski) – Płonka, Smoliński, Dabkiewicz – Boczulak – Popławski (41 Minkiewicz) – Górniewicz, Beśka (52 Piszczek), Wojtowicz, Rymon-Lipiński (69 Lebiediew) – K.Bracik

Master Pharm Budowlani SA Łódź v KS Budowlani Łódź 58:0 (31:0) 

Punkty Budowlani SA: Paul Walters 23 (P, 6pd, 2K), Patryk Reksulak 10 (2P), Michał Mirosz 10 (P), Mateusz Matyjak 5 (P), Dawid Plichta 5 (P), Robert Bosiacki 5 (P).
Żółte kartki: Simon Jagmaidze, Bartłomiej Szczukocki (obaj KS Budowlani).

Sędziowie – Andrzej Pantoł, Mateusz Ingarden, Janusz Wilk

Master Pharm Budowlani SA Łódź: Kramarenko, Kujawa, Mchedlidze, Karpiński II, Botha, Noszczyk, Staphorst, Mirosz, Plichta, Walters, Matyjak, Reksulak, Bosiacki, Wlaźlak, Pogorzelski.
KS Budowlani Łódź: Koridze, Zabokrzycki, Dzabahlidze, Górski, Zdun, Niblidze, Matuszewski, Dzagmaidzie, Kapustka, Machlik, Szczepaniak, Szczukocki, Mechvariszvili, Tarnawski, Wrona

MKS Pogoń Awenta Siedlce v RzKS Juvenia Kraków 41:0 (15:0)
Punkty Pogoń: Peet Vorster 15 (3P), Mateusz Adamski 9 (3pd, K), Daniel Trybus 5 (P), Andrei Cebotari 5 (P), Mateusz Dąbrowski 5 (P), Daniel Gdula 2 (pd).
Żółte kartki: Peet Vorster, Krystian Olejek (obaj Pogoń), Jesus Cañizalez (Juvenia).

Tomasz Malesa (debiut w roli sędziego głównego w Ekstralidze) , Dariusz Reks, Aneta Bejm

Juvenia: Krzysiek Pszyk, Jerzy Głowacki, Krzysztof Jopert – Tomir Wiertek, Krawiec Jasiek – Maciej Dorywalski , Grzegorz Goliński, Marcin Siemaszko –
Darek Janik, Krzysztof Gola – Jakub Rapacz, Nestor Aguirre, Michal Jurczynski, Bartek Janeczko – Maciej Sokołowski

MKS Ogniwo Sopot v RC Arka Gdynia 87:3 (26:3) 
Punkty Ogniwo: Wojciech Piotrowicz 27 (P, 11pd), Władysław Grabowski 10 (2P), Piotr Zeszutek 10 (2P), Mateusz Plichta 10 (2P), Grzegorz Szczepański 10 (2P), Roman Zhuk 10 (2P), Marek Przychocki 5 (P), Mateusz Mrowca 5 (P).
Punkty Arka: Dawid Banaszek 3 (K).

Sędziowie – Dominik Jastrzębski, Hubert Bedyński, Grzegorz Piaskowski

Arka: Zielony, Bojke, Kasperek, Zypper, Zdunek, Miziak, Łomakin, Ziętkowski, Szostek, Banaszek, Wolszon, Plichta, Szczypior, Machnio, Paluszewski.

Rez.: Hluskov, Gajowniczek, Bartkowiak, Mikołajczyk, Szyc, Siewert, Leman, Rączkowski.

Trenerzy: Komisarczuk, Dąbrowski.

Ogniwo: Wilczuk Marcin, Karol, Bysewski, Graban, Piotrowski, Niedźwiecki, Grabowski, Zeszutek, Plichta, Piotrowicz, Czasowski, Wilczuk Mariusz, Przychocki, Szczepański, Zhuk.

Rez.: Rau, Wojtkuński, Mokretsov, Burek, Bezvierhyi, Mrowca, Drewczyński, Porębski.

Trenerzy: Czyż, Pogorzelski.

RC Orkan Sochaczew v KS Budowlani Lublin 20:22 (5:12)

Punkty Orkan: Bartłomiej Sadowski 10 (2P), Michał Kępa 5 (pd, K), Marcin Krześniak 5 (P).
Punkty Budowlani: Levani Barkava 12 (P, 2pd, DG), Piotr Wiśniewski 5 (P), Robizon Klberashvili 5 (P).

Sędziowie – Dariusz Reks, Aneta Bejm, Hubert Bedyński

RC Orkan – Markiewicz, Dorrowolski (Gadomski, 1 min), Kościelewski, Niemyjski, Brażuk (c), Upton, Wawrzyńczak, Pawłowski, – Fursenko, Kępa – Sadowski, Młyńczak, Budnik, Niemiec – Krzesniak

Rez. Brodowski, Gołębiowski, Polakowski, Woźniak, Chmielewski, Pętlak, Mechecki, Szufliński

Trener – Andrzej Kopyt

Budowlani Lublin – Rudziński, Skałecki, Kelberashvili – Janeczko, Jasiński – Musur, Zduńczyk, Wiśniewski (c), – Bobruk, Barkava, – Więckowski, Ćwieka, Psuj, Kasprzak, – Grabowski

Rez.: Shuhayeu, Majcher, Wiecaszek, Chikovani, Zurabshvili, Mazur, Jędrysik, Pycka.

Trener – Andrzej Kozak

Ekstraliga rugby: RC Orkan Sochaczew – Budowlani Lublin

Zapraszamy na transmisję z meczu Ekstraligi RugbyRC Orkan Sochaczew vs Budowlani LublinPoczątek od godz. 13.55

Publiée par RC Orkan Sochaczew sur Dimanche 17 mars 2019