Siódme miejsce naszych juniorów

Po dobrym występie w sobotnim turnieju wielkanocnym nasi zawodnicy do lat 19 wyjeżdżają na pierwsze  Mistrzostwa Europy Juniorów w rugby 7 , które w dniach 13/14 kwietnia rozgrywane będą w Palma de Majorka pod patronatem Société Générale.

Włochy  –  Polska 12:24
Niemcy  –  Polska 12:19
Litwa  –  Polska 0:38
Hiszpania  –  Polska 22:10
Francja  –  Polska 42:0
Portugalia – Polska 26:21
Rumunia – Polska 14:17

Transmisja na żywo
www.dailymotion.com/FIRA-AER#video=xyv73w

Decyzją trenera Krzysztofa Folca na zawody do Hiszpanii wyjadą:
Jakub Bobruk, Patryk Ćwieka, Grzegorz Szczepański, Piotr Wiśniewski – Budowlani Lublin;
Dawid Plichta, Miłosz Popławski, Marcin Krześniak – Orkan Sochaczew;
Patryk Reksulak, Maciej Wilczyński – Budowlani Łódź;
Paweł Grzenkowicz, Adrian Hawrysiuk – Arka Gdynia;
Kevin Bracik – Czarni Pruszcz Gdański.

Przypomnę, że nasza reprezentacja znalazła się w grupie B zawodów i w pierwszym meczu turnieju zagra z reprezentacją Włoch.

Grupa A: Portugalia, Rosja, Ukraina, Rumunia,Belgia, Monako
Grupa B: Francja, Hiszpania, Włochy, Niemcy, Litwa, POLSKA

Sobota 13 kwietnia
Eliminacje
10.30 Ukraina  –  Monako 45:7
10.52 Włochy  –  Polska 12:24
11.14 Rosja  –  Rumunia 12:7
11.36 Hiszpania  –  Niemcy 27:14
11.58 Portugalia  –  Belgia 12:7
12.20 Francja  –  Litwa 26:0

13.02 Rumunia  –  Monako 52:0
13.24 Niemcy  –  Polska 12:19
13.46 Ukraina  –  Belgia 0:50
14.08 Włochy  –  Litwa 21:14
14.30 Portugalia  –  Rosja 18:14
14.52 Francja  –  Hiszpania 31:0

16.14 Belgia  –  Monako 84:0
16.36 Litwa  –  Polska 0:38
16.58 Portugalia  –  Rumunia 10:14
17.20 Francja  –  Niemcy 52:0
17.42 Rosja  –  Ukraina 46:5
18.04 Hiszpania  –  Włochy 24:0

18.46 Rumunia  –  Belgia 21:24
19.08 Niemcy  –  Litwa 12:12
19.30 Rosja  –  Monako 95:0
19.52 Hiszpania  –  Polska 22:10
20.14 Portugalia  –  Ukraina 41:0
20.36 Francja  –  Włochy 27:0

Niedziela 14 kwietnia
10.30 Rosja  –  Belgia 22:7
10.52 Hiszpania  –  Litwa 21:10
11.14 Ukraina  –  Rumunia 5:24
11.36 Włochy  –  Niemcy
11.58 Portugalia  –  Monako 71:0
12.20 Francja  –  Polska 42:0

Półfinały
31 13.30 Niemcy – Ukraina 40:0
32 13.50 Litwa – Monako 54:0

33 14.10 Włochy – Rumunia 26:7
34 14.30 Portugalia – Polska 26:21

35 14.50 Rosja – Hiszpania 12:5
36 15.10 Belgia – Francja 0:29

Finały
o 11 miejsce
37 15.50 Monako – Ukraina 41:7

o 9 miejsce (Bowl)
38 16.10 Niemcy – Litwa 24:0

o 7 miejsce
39 16.35 Rumunia – Polska 14:17

o 5 miejsce (Plate)
40 16.55 Włochy – Portugalia 22:7

o 3 miejsce
41 17.20 Hiszpania – Belgia 15:12

Finał (Cup)
42 17.40 Rosja – Francja 12:55

PZRugby/własne