Staż F.I.R.A. kadetów w Zakopanem

Na koniec sierpnia (25-29.08.2010) zapowiada się doskonała akcja szkoleniowa dla najmłodszej z naszych kadr – U16.
Pod czujnym okiem trenerów FIRA trenować będą obok gospodarzy reprezentanci Rosji, Ukrainy i Rumunii…
W drużynie Polski zobaczymy 3 zawodników trenujących na co dzień na Wyspach Brytyjskich – Szymczak Daniel (Wirral RUFC – Anglia), Krużycki Kacper(Irlandia od jesieni – Lyon Francja) oraz Maciej Słomian (Kilfeacle RFC-Irlandia). W tym roku w Polsce dojdzie do bardzo atrakcyjnego spotkania czterech reprezentacji do lat 16. Przez cztery dni młodzi Polacy będą mieli okazję trenować wspólnie z rówieśnikami z Rumunii, Rosji i Ukrainy!
Poniżej powołana dla kadry kadetów, i pozostałe informacje…

Pod okiem znanego trenera rumuńskiego – Daniela Mitrei (i prawdopodobnie Francuza Pierre’a Lautier), kierownika wyszkolenia Tomasza Kapustki duża grupa trenerów z tych państw (każda reprezentacja powinna przywieźć 5 szkoleniowców) prowadzić będzie zajęcia treningowe. Zajęcia sędziów, także przewidziane podczas stażu, prowadził będzie inny Rumun – Horatiu Bargaunas. Powołani na staż zawodnicy winni stawić się 25 sierpnia br. w Domu Wypoczynkowym API przy ulicy Pardałówka 9 do godz. 13.30
Konsultacja U16, Staż F.I.R.A. – Zakopane 25-29.08.2010

Budowlani Łódź
1.Czapla Kacper
2.Stępień Paweł
3.Burek Tomasz
4.Kubik Bartosz
5.Danych Łukasz
6.Szymczak Daniel (Wirral RUFC – Anglia)

Rezerwa:
Wilczyński Maciej
Reksulak Patryk

Ogniwo Sopot
1.Gołomb Wojciech
2.Krużycki Kacper
3.Podlasek Maciej

Rezerwa:
Lis Jan

Orkan Sochaczew
1.Krześniak Marcin
2.Pawłowski Mateusz
3.Plichta Dawid

Rezerwa:
Piłowski Krzysztof (95)
Połeć Bartłomiej
Popławski Miłosz

UKS Gorce Raba Niżna
1.Ząbczyński Krzysztof
2.Knowa Mariusz

Budowlani Lublin
1.Ćwieka Patryk
2.Maksim Arkadiusz
3.Bobruk Jakub
4.Szczepański Grzegorz (95)

Pogoń Siedlce
1.Panasiuk Maciej
2.Wojciechowski Paweł

Rezerwa:
Biernacki Tomasz

Jantar Pruszcz Gdański
1.Latopolski Wojciech

Posnania Poznań
1.Przemysław Płotkowiak

Rezerwa:
Wojciech Cieślewicz
Michał Wrona

Sparta Jarocin
1.Bobek Łukasz

Rezerwa:
Kalinowski Błażej

Juvenia Kraków
1.Trzos Kamil

Rezerwa:
Morawski Ivo
Kurzdym Wojciech (95 )

Kilfeacle RFC
1.Słomian Maciej

Arka Gdynia
1.Jaszczuk Rafał

Tur Chojnice

Rezerwa:
Bloch Dawid

BC Nowy Sącz

Rezerwa:
Czupryna Jan

AZS AWF Warszawa

Rezerwa:
Lidel Maciej

Trenerzy:
Misiak Maciej – PZR
Czyż Karol – PZR, Ogniwo Sopot
Seklecki Jakub – PZR, Orkan Sochaczew
Berestek Sebastian – Budowlani Lublin
Szczepański Jakub – Posnania
Kościelniak Łukasz – Raba Gorce
Szyndzielorz Marek – RC Igloo Ruda Śląska
Robert Cajzer – Fizjoterapeuta