Terminarz spotkań Mistrzostw Polski w Rugby 7

Mistrzostwa Polski Rugby 7 odbędą się 28/29 maja w Gdańsku na boisku przy ulicy Grunwaldzkiej 244.
Początek turnieju w sobotę 28 maja godz 12.00

Tytułu bronią rugbiści Lechii Gdańsk .

Gry Eliminacyjne:
AZS AWFiS Gdańsk – Olimpia Elbląg 52:0
Orkan Sochaczew – Budowlani Lublin 36:10
Arka Gdynia – Posnania Poznań 5:40
Włókniarz Zgierz – BBRC Łódź 19:5
AZS AWFiS Gdańsk – Alfa Bydgoszcz 17:17
AZS AWF Warszawa – Olimpia Elbląg 44:0
Lechia Gdańsk – BBRC Łódź 63:14
Skra Warszawa – Posnania Poznań 7:33
Budowlani Lublin – Czarni Pruszcz Gdański 19:5
AZS AWF Warszawa – AZS AWFiS Gdańsk 10:26
Alfa Bydgoszcz – Olimpia Elbląg 28:0
Czarni Pruszcz Gdański – Orkan Sochaczew 0:47
Włókniarz Zgierz – Lechia Gdańsk 0:33
Alfa Bydgoszcz – AZS AWF Warszawa 26:24
Skra Warszawa – Arka Gdynia 12:19

Tabela grupy A:
1. AZS AWFiS Gdańsk
2. Alfa Bydgoszcz
3. AZS AWF Warszawa
4. Olimpia Elbląg

Tabela grupy B:
1. Orkan Sochaczew
2. Budowlani Lublin
3. Czarni Pruszcz Gdański

Tabela grupy C:
1. Posnania Poznań
2. Arka Gdynia
3. Skra Warszawa

Grupa D:
1. Lechia Gdańsk
2. Autostrada Włókniarz Zgierz
3. BBRC Łódź

Podział na grupy
Grupa A: LECHIA Gdańsk, BBRC Łódź, AUTOSTRADA WŁÓKNIARZ Zgierz, POMORZE
Grupa B: AZS AWF Warszawa,AZS AWFiS Gdańsk, ALFA Bydgoszcz. Drużyna X
Grupa C: ORKAN Sochaczew,KOSMAZ Koszalin,CZARNI Pruszcz Gd., BUDOWLANI Lublin
Grupa D: ARKA Gdynia,SKRA Warszawa, POSNANIA Poznań. OGNIWO Sopot

Plan gier 28.05.2011 r. / sobota /
1 12.00 LECHIA Gdańsk – POMORZE
2.12.15 AZS AWFiS Gdańsk – Drużyna X
3 12.30 ORKAN Sochaczew – BUDOWLANI Lublin
4 12.45 ARKA Gdynia – POSNANIA Poznań
5 13.00 WŁÓKNIARZ Zgierz – BBRC Łódź
6.13.15 SKRA – Warszawa – OGNIWO
7 13.30 AZS AWFiS Gdańsk – ALFA Bydgoszcz
8.13.45 AZS AWF Warszawa – Drużyna X
9 14.00 KOSMAZ Koszalin – CZARNI Pruszcz Gd.
10.14.15 POMORZE – WŁÓKNIARZ Zgierz
11.14.30 BUDOWLANI Lublin – CZARNI Pruszcz Gd.
12.14.45 SKRA Warszawa – POSNANIA Poznań
13.15.00 ARKA Gdynia – OGNIWO Sopot
14.15.15 LECHIA Gdańsk – BBRC Łódź
15 15.30 AZS AWF Warszawa – AZS AWFiS Gdańsk
16 15.45 ALFA Bydgoszcz – Drużyna X
17 16.00 ORKAN Sochaczew – KOSMAZ Koszalin
18 16.15 BBRC Łódź – POMORZE
19 16.30 KOSMAZ Koszalin – BUDOWLANI Lublin
20 16.45 WŁÓKNIARZ Zgierz – LECHIA Gdańsk
21 17.00 ALFA Bydgoszcz – AZS AWF Warszawa
22 17.15 CZARNI Pruszcz Gd. – ORKAN Sochaczew
23 17.30 SKRA Warszawa – ARKA Gdynia
24.17.45 POSNANIA – OGNIWO Sopot

Plan gier 29.05.2011 / niedziela /
1/4 Finału
1 10.00 A4 – D3
2 10.15 B3 – C4
3 10.30 D4 – A3
4 10.45 C4 – B3
5 11.00 B1 – C2
6 11.15 B2 – C1
7 11.30 A1 – D2
8 11.45 A2 – D1

1/2 Finału
9 12.00 P1 – P2
10 12.15 Z2 – Z3
11 12.30 P3 – P4
12 12.45 Z3 – Z4
13 13.00 P5 – P6
14 13.15 Z5 – Z6
15 13.30 P7 – P8
16 13.45 Z7 – Z8
Finały
o 15 miejsce
17 P9 – P10
o 13 miejsce
17 14.00 Z9 – Z11
o 11 miejsce
18 14.20 P12 – P10
o 9 miejsce
19 14.40 Z10 – Z12
o 7 miejsce
20 15.00 P15 – P13
o 5 miejsce
21 15.20 Z15 – Z13
o 3 miejsce
22 15.40 P14 – P16
o miejsce 1
23 16.00 Z14 – Z16

Pozdrawiam
Ireneusz Pietrak