Top 60 w Borne Sulinowie

W byłym zamkniętym wojskowym mieście – Borne Sulinowo(23-26.09.2010), odbędzie się Ogólnopolska konsultacja Kadr Wojewódzkich , gdzie pod okiem najlepszych trenerów młodzieżowych trenować będą najzdolniejsi 17 – latkowie.
Poniżej powołania do „Top 60′” elitarnej grupy będącej przedsionkiem kadry narodowej dla kadetów.

OKKW w Borne Sulinowo 23-26.09.2010 TOP 60 powołania

Grupa rocznik 94’

Mazowsze
1.Popławski Miłosz Orkan Sochaczew
2.Krzesniak Marcin Orkan Sochaczew
3.Plichta Dawid Orkan Sochaczew
4.Panasiuk Maciej Pogoń Siedlce
5.Wojciechowski Paweł Pogoń Siedlce
6.Dąbrowski Mateusz Pogoń Siedlce
7.Biernacki Tomasz Pogoń Siedlce
8.Lidel Maciej AZS AWF Warszawa
9.Pajdak Dawid Orkan Sochaczew
10.Pawłowski Mateusz Orkan Sochaczew

Łódzkie

1.Stępień Paweł Budowlani Łódź
2.Danych Łukasz Budowlani Łódź
3.Kubik Bartłomiej Budowlani Łódź
4.Wilczyński Maciej Budowlani Łódź
5.Burek Tomasz Budowlani Łódź

Pomorze
1.Brzostek Bartłomiej Ogniwo Sopot
2.Hraish Muhammad Ogniwo Sopot
3.Krużycki Kacper Ogniwo Sopot
4.Lis Jan Ogniwo Sopot
5.Podlasek Maciej Ogniwo Sopot
6.Wielgosz Filip Ogniwo Sopot
7.Gołomb Wojciech Ogniwo Sopot
8.Grzenkowicz Paweł Arka Gdynia
9.Hawrysiuk Adrian Arka Gdynia
10.Jaszczuk Rafał Arka Gdynia
11.Latopolski Wojciech Jantar Pruszcz Gd.
12.Bloch Dawid Tur Chojnice
13.Benka Rafał Ogniwo Sopot
14.Ciecierski Gracjan Arka Gdynia
15.Kaźmierczak Michał Ogniwo Sopot
16.Okonek Krzysztof Arka Gdynia
17.Sikorski Dominik Ogniwo Sopot

Wielkopolska
1.Cieślewicz Wojciech Posnania
2.Płotkowiak Przemysław Posnania
3.Wrona Michał Posnania
4.Bobek Łukasz Sparta Jarocin
5.Kalinowski Błażej Sparta Jarocin
6.Stawicki Maciej Sparta Jarocin
7.Nowak Kamil Sparta Jarocin
8.Gdula Daniel Posnania

Lubelskie
1.Ćwieka Patryk Budowlani Lublin
2.Maksim Arkadiusz Budowlani Lublin
3.Janeczko Filip Budowlani Lublin

Małopolska
1.Knowa Mariusz UKS Gorce Raba Niżna
2.Ząbczyniski Krzysztof UKS Gorce Raba Niżna
3.Morawski Iwo Juvenia Kraków
4.Trzos Kamil Juvenia Kraków
5.Czupryna Jan Juvenia Kraków

Śląskie
1.Zawadzki Konrad RK Koliber Sosnowiec
2.Winogradzki Paweł UKS Koliber Sosnowiec

Grupa rocznik 95’

Mazowsze
1.Piłowski Krzysztof Orkan Sochaczew
2.Wódka Piotr Orkan Sochaczew

Łódzkie

1.Reksulak Patryk Budowlani Łódź
2.Plich Dominik Budowlani Łódź

Pomorze
1.Belzerowski Mateusz Tur Chojnice
2.Paruszewski Kacper Lechia Gdańsk
3.Walkowski Michał Jantar Pruszcz Gdański
4.Barcik Kewin Jantar Pruszcz Gdański
5.Katyszewski Łukasz Jantar Pruszcz Gdański
6.Śliwiński Michał Ogniwo Sopot

Wielkopolska
1.Noszczyk Hugon Posnania
2.Kapustka Wojciech Posnania
3.Rybacki Wojciech Posnania

Lubelskie
1. Szczepański Grzegorz Budowlani Lublin
2.Wiśniewski Piotr Budowlani Lublin
3.Okapa Szymon Budowlani Lublin

Małopolska
1.Kuczaj Mirosław UKS Gorce Raba Niżna
2.Kurzdym Wojciech Juvenia

Śląskie
1.Jackowiec Michał RK Ruda Śląska

Kadra A

Mazowsze
1.Popławski Miłosz Orkan Sochaczew
2.Krzesniak Marcin Orkan Sochaczew
3.Plichta Dawid Orkan Sochaczew
4.Panasiuk Maciej Pogoń Siedlce
5.Wojciechowski Paweł Pogoń Siedlce
6.Pajdak Dawid Orkan Sochaczew
7.Pawłowski Mateusz Orkan Sochaczew

Łódzkie
1.Stępień Paweł Budowlani Łódź
2.Danych Łukasz Budowlani Łódź
3.Kubik Bartłomiej Budowlani Łódź
4.Wilczyński Maciej Budowlani Łódź
5.Burek Tomasz Budowlani Łódź
6.Reksulak Patryk(95) Budowlani Łódź

Pomorze
1.Jaszczuk Rafał Arka Gdynia
2.Latopolski Wojciech Jantar Pruszcz Gd
3.Krużycki Kacper Ogniwo Sopot
4.Lis Jan Ogniwo Sopot
5.Podlasek Maciej Ogniwo Sopot
6.Wielgosz Filip Ogniwo Sopot
7.Gołomb Wojciech Ogniwo Sopot
8. Bloch Dawid Tur Chojnice

Wielkopolska
1. Płotkowiak Przemysław Posnania
2.Bobek Łukasz Sparta Jarocin
3.Kalinowski Błażej Sparta Jarocin

Lubelskie
1.Ćwieka Patryk Budowlani Lublin
2.Janeczko Filip Budowlani Lublin
3.Szczepański Grzegorz (95) Budowlani Lublin

Małopolska
1.Knowa Mariusz UKS Gorce Raba Niżna
2.Ząbczyniski Krzysztof UKS Gorce Raba Niżna
3.Morawski Iwo Juvenia Kraków
4.Trzos Kamil Juvenia Kraków

Foto z galerii Christophe (wiele zdjęć z majowego turnieju kadry U17 we Francji)
www.picasaweb.google.fr/christophe.martinet0542