Tourne Polskich kadetów po Francji

Najmłodsi reprezentanci zaczynają swoją międzynarodową przygodę……

Po turnieju w Mszanie, będącym ważnym etapem przygotowań drużyny do przyszłorocznych Mistrzostw Europy Juniorów we Włoszech, nadszedł czas na sprawdzian dla naszych najmłodszych reprezentantów z rocznika 1989. Już 25 października wyruszą oni w podróż do Francji gdzie rozegrają kontrolny mecz z rówieśnikami z Arras na północy, by następnie przenieść się na południe i wziąć udział w corocznym turnieju w Albi. Spotkanie powołanych zawodników nastąpi w dzień wyjazdu w KS Budowlani Łódź, gdzie reprezentanci powinni dotrzeć do godz. 13.00, by po obiedzie przeprowadzić trening i ruszyć w podróż. Wśród powołanych znaleźli się:
Szczypior Patryk, Godzwon Paweł, Elend Adam (Ogniwo Sopot);
Popławski Dawid, Jeznach Przemysław, Kępa Mateusz, Zdzieszyński Kamil, Kaniewski Jarosław (Orkan Sochaczew);
Pomorski Piotr, Hoppe Artur, Bawolski Przemysław (Skra Warszawa);
Mirosz Michał, Wierzejski Michał, Żukowski Jarosław (Pogoń Siedlce);
Dardziński Mateusz, Opaliński Daniel, Wójtowicz Hubert (Budowlani Lublin); Laskowski Paweł, Jarosz Dawid (AZS AWF Warszawa);
Kwidzyński Łukasz (Arka Gdynia);
Cyganik Jędrzej (Juvenia Kraków);
Mrozewski Zbigniew (AZS AWFiS Gdańsk);
Bekier Przemysław (WMPD Rugby Olsztyn);
Zdun Dominik (Posnania Poznań).
W rezerwie pozostają: Świątczak Roman (Arka Gdynia), Woźnica Patryk (Posnania), Węgierski Kamil (AZS AWFiS), Łukaszek Bartłomiej (Budowlani Lublin), Lenartowicz Maciej i Nikborowicz Adrian (Juvenia), Warchoł Michał (AZS Warszawa), Krysiak Piotr (Orkan).