Turniej Noworoczny Rugby Tag

Miejski Klub Rugby zorganizował pierwszą w tym roku imprezę dla młodzieży z siedleckich gimnazjów. W Turnieju Noworocznym w Rugby Tag wzięło udział sześć drużyn, pięć z gimnazjów i jedna złożona z uczniów klas szóstych szkoły podstawowej. Zwyciężył zespół „Dzikie Koty” z Publicznego Gimnazjum nr 4 przed „Hedesem” również z PG4 i „Nosorożcami” z PG3.

Rozgrywki eliminacyjne przeprowadzono w dwóch grupach, zdecydowanie swoją grupę wygrał „Hades”, natomiast w drugiej wyrównany poziom pokazały „Dzikie Koty” i „Nosorożce”, które w bezpośrednim starciu uległy „Kotom” 2:4. „Hades” ustanowił nowy rekord zwycięstwa w eliminacjach pokonując „Poznańskie Kozioły” 10:2. W meczu o V miejsce „Harry Potter” złożony z uczniów szkół podstawowych remisował 2:2 z „Poznańskimi Koziołami”, o tym kto wygra rozstrzygnęła więc dogrywka, jednym przyłożeniem wygrały je „Kozioły”. Trzecią lokatę wywalczyły „Nosorożce” pokonując pewnie „Kabanosy” 6:4. W meczu finałowym gra była wyrównana i do przerwy „Dzikie Koty” remisowały 3:3 z „Hadesem”, w drugiej połowie pokazały jednak pazury wygrywając spotkanie 6:4.
Nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników trafiły do rąk Patryka Antolika (Nosorożce) i Jakuba Powałki (Dzikie Koty). Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodycze, a pierwsza trójka trofea i nagrody indywidualne. Wręczali je prezes Miejskiego Klubu Rugby Krzysztof Kisieliński , skarbnik Bartek Zagalski i trener Wojciech Plichta . O bezpieczeństwo grających zadbał Tomasz Radzikowski .