TURNIEJ RUGBY O PUCHAR SYRENKI

W dniu 2 października 2011 roku odbędzie się III OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ RUGBY DZIECI I MŁODZIEŻY O „PUCHAR SYRENKI” połączony z Piknikiem Rodzinnym środowiska rugby pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Bielany w Warszawie .
Organizatorem imprezy jest Akademia Rugby UKS Bielańczyk Warszawa oraz Polska Agencja Rozwoju Rugby. Turniej odbędzie się na boisku „C” OSiR Hutnik Warszawa przy ul. Marymonckiej 42 w godzinach 10.00-15.00. Odprawa techniczna drużyn godzina 9.30.

Organizatorzy zaprosili do udziału w turnieju zespoły z następujących klubów: Orkan Sochaczew, Pogoń Siedlce, Budowlani Lublin, WMPD Olsztyn, Skra Warszawa, UKS Mosina, RC Raba Niżna, Budowlani Łódź i AR UKS Bielańczyk.

Zapraszamy także inne zespoły z kraju do uczestnictwa w zawodach, zgłoszenia prosimy kierować do p. Jarosława Nowickiego (dyrektora Turnieju) telefonicznie + 48 516 06 08 19 lub emailowo na adres noviki1@wp.pl do dnia 30 września 2011 do godziny 15.00.

W zgłoszeniu prosimy o podanie liczby drużyn wystawianych w poszczególnych kategoriach wiekowych oraz ilości osób w tym opiekunów.

Organizatorzy przygotowali dla uczestników nagrody, wyżywienie oraz atmosferę i wspaniałą zabawę z „jajem”

ZAPRASZAMY NA RUGBOWE BIELANY