W czwartek 27 maja reprezentacyjni kadeci wyruszą na mocno obsadzony w międzynarodowym turnieju Le Loire Rugby Nations 2010. Ostatecznie zagra w nim 10 zespołów podzielonych na 3 grupy. Nasi znajdą się w grupie A i za rywali mieć będą zespoły: Rhode, Isere Nord i Haute-Loire, w pozostałych 3-drużynowych grupach zagrają: grupa B – Litwa, Brescia, Loire; grupa C – Czechy, Saone-et-Loire i Ain. W niedzielnych półfinałach zagrają dwie najlepsze drużyny grupy A oraz zwycięzcy grup B i C.
Poniżej ostateczna kadra U17 na turniej i szczegóły akcji…
Zbiórka powołanych w Poznaniu, w budynku dworca letniego (200 m. od Dworca Głównego PKP), w czwartek 27 maja o godz. 16.00.
Kadra kadetów U17 na turniej w St. Etienne – Francja 27-31.05.2010
Orkan Sochaczew
1.Wawrzyńczak Piotr
2.Ojdowski Michał
3.Rakowski Radek
4.Popławski Miłosz (94)
Rezerwa:
Jaworski Artur
Plichta Dawid (94)
Pogoń Siedlce
1.Szupłak Gerard
2.Czyżak Damian
3. Panasiuk Maciej (94)
4. Lament Mateusz
5.Jaworski Paweł
Rezerwa:
Mateusiak Patryk
Posnania Poznań
1.Jóźwiak Jacek
2.Bandurski Patryk
3.Gruszczyński Sebastian
4.Tandecki Bartosz
Ogniwo Sopot
1.Subocz Igor
2.Karol Wojciech
3.Nosowicz Jan Jakub
Rezerwa:
Gołąb Wojciech (94)
Skra Warszawa
1.Mańkowski Tomasz
Budowlani Łódź
1.Kociński Jan
2.Czarniak Łukasz
Rezerwa:
Wilk Adrian
Stępień Paweł (94)
Budowlani Lublin
1.Szczepański Krzysztof
Rezerwa:
Markiewicz Paweł
Filipiak Kacper
AZS AWF Warszawa
1.Grygułło Wojciech.
Rezerwa:
Jeliński Jakub
Arka Rumia
1.Bysewski Radosław
UKS Karb Bytom
1.Klama Krzysztof
Gorce Raba Niżna
1.Knowa Jarosław
Juvenia Kraków
1.Gołębiowski Grzegorz
Arka Gdynia
Rezerwa:
Jaszczuk Rafał
Tur Chojnice
1.Bloch Patryk
Jantar Pruszcz Gdański
Rezerwa:
Latopolski Wojciech (94)
Trenerzy
Maciej Misiak
Marek Maciejewski
Dawid Popławski (kierownik)
Fizjoterapelta
Cajzer Robert
Zawodnicy spotykają się w Poznaniu 27.05.2010 o godzinie 16.00, gdzie zjedzą wspólny obiad następnie udadzą się w podróż do Francji.
Planowany wyjazd z Francji – niedziela, 30 maja godz. 19.30.
Zawodnicy powinni posiadać ze sobą:
1.Dowód tożsamości lub paszport
2.Ważne badania lekarskie
3.Zgodę obojga rodziców na wyjazd
4.Sprzęt treningowy
5.Niebieska koszulę (z krótkim rękawkiem)
6.Śpiwór
7.Około 20 zł na okolicznościowy T-shirt
W razie nie możliwości przyjechania, któregoś z zawodników należy powiadomić PZR lub trenera Macieja Misiaka minimum 48 godzin przed rozpoczęciem akcji.
Zawodnicy rezerwowi czekają na powiadomienie(od trenera kadry poprzez trenera klubowego) o powołaniu do 24 godzin przed akcją.
# Na akcji będzie możliwość zakupienia reprezentacyjnych koszulek kadrowych „POLSKA RUGBY” firmy O’Brien z ostaniach Mistrzostw Europy, bliższe informacje i zamówienia mailem na silver@rugby.info.pl (ilość ograniczona 11 sztuk, rozmiary S, M, L, XL, XXL)
Kadra U17 Pozycjami:
Filary
1.Kociński Jan Budowlani Łódź
2.Bysewski Radosław Arka Rumia
3.Klama Krzysztof Czarni w Bytomiu
4.Kostałkowski Sebastian Skra Warszawa
Rezerwa:
Gołąb Wojciech (94) Ogniwo Sopot
Młynarze
1.Subocz Igor Ogniwo Sopot
2.Szupłak Gerard Pogoń Siedlce
Rezerwa:
Stępień Paweł (94) Budowlani Łódź
II linia
1.Mańkowski Tomasz Skra Warszawa
2.Jóźwiak Jacek Posnania Poznań
3.Panasiuk Maciej (94) Pogoń Siedlce
Rezerwa:
Wilk Adrian Budowlani Łódź
Markiewicz Paweł Budowlani Lublin
Filipiak Kacper Budowlani Lublin
III lina
1.Wawrzyńczak Piotr Orkan Sochaczew
2.Bandurski Patryk Posnania Poznań
3.Knowa Jarosław Gorce Raba Niżna
4.Karol Wojciech Ogniwo Sopot
Rezerwa:
Jaworski Artur Orkan Sochaczew
Jaworski Paweł Pogoń Siedlce
Jeliński Jakub AZS AWF Warszawa
Jaszczuk Rafał (94) Arka Gdynia
„9”
1.Gruszczyński Sebastian Posnania Poznań
2.Ojdowski Michał Orkan Sochaczew
3.Grygułło Wojciech AZS AWF Warszawa
Rezerwa:
Plichta Dawid (94) Orkan Sochaczew
Bloch Patryk Tur Chojnice
„10”
1.Gołębiowski Grzegorz Juvenia Kraków
2.Popławski Miłosz (94) Orkan Sochaczew
3.Kacaliński Paweł Skra Warszawa
Centry
1.Czarniak Łukasz Budowlani Łódź
2.Rakowski Radosław Orkan Sochaczew
3.Lament Mateusz Pogoń Siedlce
Rezerwa:
Tandecki Bartosz Posnania Poznań
Tyłowi
1.Nosowicz Jakub Ogniwo Sopot
2.Szczepański Krzysztof Budowlani Lublin
3.Czyżak Damian Pogoń Siedlce
Rezerwa:
Mateusiak Patryk Pogoń Siedlce
Latopolski Wojciech (94) Jantar Pruszcz Gd.