TWARDA WALKA

Pięć żółtych kartek pokazał Grzegorz Szostek w meczu Budowlanych Lublin z Pogonią Siedlce, wyrównana, szczególnie w drugiej połowie walka trwała do ostatniej minuty meczu.

Mecz Budowlani – Pogoń:
6′ Rafał Janeczko celnie kopie na bramkę z karnego, Budowlani prowadzą 3:0.
7’żółta kartka dla Rafała Fedorowicza.
11′ Maciej Dzierżanowski celnie kopie karnego doprowadzając do remisu 3:3.
16′ Paweł Piwnicki przebija się przez zbyt szeroko ustawioną obronę Pogoi przykładając na wprost słupów, Rafał Janeczko bez problemów podwyższa na 10:3.
23′ Kamil Bobryk przebija się przez młyn gospodarzy po szybko rozegranym karnym, Maciej Dzierżanowski po raz drugi doprowadza do remisu, tym razem 10:10.
30′ brak szarży na skrzydle boiska, tuż przy linii na pole przebija się Aleksander Czasowski, niezawodny Rafał Janeczko podwyższa na 17:10.
32′ żółta kartka dla Marka Fedorowicz.
37′ żółta kartka dla Pawła Pieniaka.
40′ żółta kartka dla Bogusława Markowskiego.
44′ żółta kartka dla Wojciecha Gulskiego.
61′ jedyne punkty w tej połowie, Rafał Janeczko kopie z rzutu karnego ustalając wynik spotkania na 20:10.

Budowlani Lublin – Rugby Team Pogoń Siedlce 20:10 (17:10).
Punkty: Budowlani- Rafał Janeczko 10 (2C, 2PG), Paweł Piwnicki 5 (T), Aleksander Czasowski 5 (T); Pogoń- Maciej Dzierżanowski 5 (C, PG), Kamil Bobryk 5 (T).
Pogoń: Gerard Miałkowski – Jan Czyż (25 Grzegorz Toczyski), Grzegorz Pliszka, Robert Kuźmiński, Łukasz Baca – Maciej Dzierżanowski – Damian Hardej – Marek Mirosz, Rafał Fedorowicz, Marek Fedorowicz (70 Kamil Niedźwiedź), Tomasz Antoszczuk, Paweł Narojek (41 Wojciech Szonecki), Bogusław Markowski, Kamil Bobryk, Przemysław Stański (20 Wojciech Plichta, 64 Marcin Plichta). Trener: Rafał Fedorowicz.
Budowlani: Aleksander Czasowski – Bartłomiej Mazur, Piotr Marcinkowski, Paweł Piwnicki (41 Taras Sawczyn), Kamil Walaszek – Tomasz Mietlicki – Rafał Janeczko – Stanisław Więciorek, Maciej Niedźwiecki, Stanisław Niedźwiecki (41 Wojciech Gulski), Bartłomiej Jasiński (58 Paweł Niedziółka), Jakub Jasiński, Michał Kowal, Daniel Pieniak, Paweł Pieniak. Trener: Maciej Niedźwiecki.

Żółte kartki: Paweł Pieniak, Wojciech Gulski (Budowlani), Rafał Fedorowicz, Marek Fedorowicz, Bogusław Markowski (Pogoń).
Sędzia: Grzegorz Szostek (Sopot).