Ukraina wygrała z Belgią.

W sobotę, 10 października 2015 r., rozegrany został kolejny mecz w ramach rozgrywek naszej grupy Pucharu Narodów Europy w Rugby. Ukraina okazała się mało gościnnym gospodarzem i po wyrównanym spotkaniu pokonała Belgię 17-16.

Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 10 – 3 dla Ukrainy, oraz wymianą w ostatniej minucie gry siedmiu zawodników z pierwszego składu przez trenera Kochanowa. Druga połowa gry przebiegła pod znakiem dwukrotnego „osłabienia” Ukrainy żółtymi kartkami oraz wyjściem Belgów na prowadzenie 10 – 15. Trener Belgów również zdecydował się na zmiany i wprowadził na boisko siedmiu nowych zawodników. Ostateczny wynik został ustalony w 81 minucie spotkania, kiedy zawodnicy ukraińscy zdobyli przyłożenie, które po podwyższeniu dało im wygraną 17-16.

Kolejny mecz w ramach naszej grupy zostanie rozegrane 17 października 2015 r. w Chmielnickim, gdzie reprezentacja Polski zmierzy się na wyjeździe z Ukrainą.