W Gruzji z honorem

Dobra pierwsza połowa w wykonaniu polskich zawodników. Trzymaliśmy się do 70 minuty, było wtedy 5:33 i mieliśmy trzy stuprocentowe sytuacje po akcjach: Łukasza Nowosza, Sergio Kwernadze i aucie na 5 metrze. Po kilku ruckach zabrali nam piłkę i kontrowali przez całe boisko. Niestety w 76 i 80 minucie tracimy dwa przyłożenia. Trochę za wysoki wynik, ale wygrać nie mogliśmy. Świetnie w młynie zwartym, za szybko dla nas grali w ataku, nauka na pewno nie pójdzie w las. Cała ekipa zagrała w meczu.

Gruzja – Polska 52:5 (19:5)
punkty: Patryk Narwojsz 5.

1.Michał Królikowski 2.Rafał Kwiatkowski 3.Rafał Witoszyński 4.Tomasz Jędral 5.Dominik Fortuna 6.Kacper Ławski 7.Sławomir Jeliński 8.Merab Gabunia 9.Maciej Pabjańczyk 10.Łukasz Żórawski 11.Dariusz Kaniowski 12.Łukasz Nowosz 13.Piotr Psuj 14.Patryk Narwojsz 15.Sergo Kvernadze,

Rezerwa: 16.Grzegorz Janiec 17.Tomasz Gołąb 18.Łukasz Doroszkiewicz 19.Michał Mirosz 20.Karol Denisiuk 21.Andrzej Milczak 22.Marek Skindel 23.Michał Kisiel 24.Przemysław Jeznach.