Weterani WFS podsumowali sezon

W ostatni piątek na Wigilijno-Noworocznej imprezie weterani WFS Siedlce podsumowali szczególnie bogaty w imprezy miniony sezon i zapoznali się z planami startowymi na rok 2012.

Po opłatkowych życzeniach i symbolicznym powitaniu Nowego Roku odbyło się podsumowanie minionego sezonu w formie prezentacji multimedialnej komentowanej na bieżąco przez uczestników. Zawodnicy WFS Veterans wzięli udział w dwunastu imprezach międzynarodowych i krajowych m.in. turniejach Sanssouci Cup w Poczdamie, Karpacka Jesień we Lwowie oraz meczu z Żelaznymi Wilkami w Wilnie.

Z imprez krajowych najważniejsze były Mistrzostwa Polski Weteranów z których siedlczanie przywieźli srebrne i rajd rowerowy z Siedlec do Mierzwic zorganizowany jako Memoriał im. Stanisława „Dzidka” Wasiaka.

W sezonie 2012 zespół czekają wyjazdy na turniej do Odessy, Mistrzostwa Polski do Gdańska, mecze w Rydze i Pradze oraz pierwszy międzypaństwowy mecz weteranów Ukraina – Polska we Lwowie. We wrześniu w Siedlcach zostanie też rozegrany I Międzynarodowy Turniej Weteranów „Honey Cup”.
Po raz pierwszy nagrodzono najbardziej aktywnych graczy zespołu, pierwsza piętnastka przedstawia się następująco:
15.Jan Czyż,
14.Tomasz Radzikowski,
13.Daniel Zychowicz,
12.Sławomir Pieper,
11.Tomasz Barczak,
10.Zbigniew Wyrębiak,
9.Piotr Wedziuk,
8.Paweł Kuligowski,
7.Andrzej Kosyl,
6.Bartek Zagalski,
5.Krzysztof Kisieliński,
4.Grzegorz Pliszka,
3.Paweł Narojek,
2.Paweł Plichta,
1.Jacek Wierzbicki.

W meczach i treningach zespołu w roku 2011 uczestniczyło 37 zawodników.
Nagrody wręczali radni Miasta Siedlce Adam Tomczuk i Paweł Narojek , prezesi Miejskiego Klubu Rugby Krzysztof Kisieliński i Grzegorz Pliszka oraz kapitan drużyny WFS Zbigniew Wyrębiak .