Wieści ze świata rugby.

3 marca wieści

Chris Ashton opuścił klub po „braku porozumienia co do tego, jak chcemy grać w rugby”, powiedział Steve Diamond, dyrektor rugby Sale Sharks. Nowym klubem Ashton 'a będzie Harlequins.

Mako Vunipola przegapi sobotni mecz Anglii przeciwko Walii  z powodu problemów medycznych.

Ospreys ogłosili, że gracz drugiego rzędu – Bradley Davies podpisał nową dwuletnią umowę, aby przedłużyć swój pobyt w Swansea.

Skrzydłowy Cardiff Blues i reprezentacji Walii, Hallam Amos został wykluczony na resztę sezonu z powodu kontuzji kolana.

Łącznik ataku Munster i reprezentacji Irlandii, Joey Carbery, nie zagra w pozostałych meczach sezonu PRO14 z powodu kontuzji.
24-letnia gwiazda walczyła z powodu kontuzji kostki w ostatnich miesiącach i przeszła operację w zeszłym tygodniu.

Bracia Youngs, Ben i Tom, powierzyli swoją bezpośrednią przyszłość Leicesterowi po uzgodnieniu nowych kontraktów na pozostanie w Tygrysach.

Według Netwerk24 , Światowy Gracz Roku musiał w poniedziałek przeprowadzić drugą operację w celu usunięcia krwi z górnej części nogi, co było spowodowane krwiakiem.
Du Toit ma pozostać bezczynny przez dwa miesiące. Dodatkowo du Toit odmówił przeprowadzki do Harlequins.

Gloucester podpisał umowę z młodym graczem pierwszego rzędu – Jack Stanley z Edynburga.
Stanley to były reprezentant Anglii U20, który wcześniej była członkiem akademii Exeter Chiefs, zanim przeniosł się do Edynburga przed sezonem 2018/19.