Site icon rugby.info.pl

Wieści ze świata rugby.

Trener Anglii – Eddie Jones stwierdził, że skład jaki pojedzie na Puchar Świata we Francji w 2023 roku będzie zupełnie inny, niż ten, który pojechał do Japonii.

25-letni Ross Moriaty podpisał nowy kontrakt z Newport Gwent Dragons. Ross na Rodney Paradise gra od dwóch sezonów. W 2018 roku przeniósł się tu z Gloucester. Dla Dragons rozegrał 17 meczy.

29-letni Dave Ewers przedłużył kontrakt z Exeter Chiefs. Dave gra dla Exeter od 10 lat. W barwach klubu rozegrał 161 meczy zdobywając 19 przyłożeń.

Reprezentant Fidżi – 33-letni wspieracz Api Ratuniyarawa przedłużył umowę z Northampton. Api rozegrał z Saints 79 meczy. Do Premiership przeszedł z Agen w 2016 roku. Api tak zżył się z klubem, że synowi dał na imię Franklin (stadion Northampton nosi nazwę Franklin’s Garden).

Bayonne przedłużyło umowę ze wspieraczem Hugh Pyle. Hugh jest australijczykiem i ma 31 lat. Do Bayonne dołączył w 2014 roku.

Prezes Francuskiej Federacji Rugby (FFR) Bernard Laporte jest za stworzeniem nowego turnieju – Klubowych Mistrzostw Świata.

Exit mobile version