Wieści ze świata rugby.

Worcester Warriors ujawnił, że Michael Fatialofa „robi dobry postępy” w zakresie powrotu do zdrowia po operacji kręgosłupa. Fatialofa został przeniesiony z Oddziału Intensywnej Terapii do Oddziału Głównego Urazu w St Mary’s Hospital w Londynie.
27-letni zawodnik drugiego rzędu, doznał poważnej kontuzji szyi, podczas przegranego meczu Worcester z Saracens (5-62) 4 stycznia.

Finn Russell został wysłany do domu z obozu szkoleniowego Guinness Six Nations, za naruszenie dyscypliny. Adam Hastings, którego forma w ostatnim czasie jest wysoka, prawie na pewno będzie nosił koszulkę numer 10 w Dublinie podczas pierwszej kolejki.
Finn Russell został poinformowany, że nie zostanie wybrany do spotkania z Irlandią, po tym, jak nie pojawił się na poniedziałkowej sesji treningowej po wieczorze spędzonym w barze.

Główny trener reprezentacji Anglii – Eddie Jones, wyznaczył swojej drużynie cel stania się „największą drużyną w historii”.

Harlequins ogłosiło, że wspieracz Matt Symons, podpisał nową umowę z klubem.
30-latek, który zagrał w Quins 36 razy od czasu podpisania kontraktu przed sezonem 2018/19, ugruntował swoją pozycję jako potężny, dowodzący drugim rzędem zawodnik.

Cardiff Blues cieszy się, że środkowy Samoa – Rey Lee-Lo podpisał nową umowie i pozostanie na Arms Park.
33-latek był kluczową postacią w środkowej linii Blues, od czasu przeprowadzki do stolicy Walii w 2015 r..