Punkty: Podolski 3 – Wieczorek 20, Stępień 14, Szulc 5, Grabunia 5, Pabjańczyk 5, Gomulak 5, Milczarek 5, Łuczak 5.

Juvenia Kraków – Lechia Gdańsk 3:6 (0:0)
Punkty: Jaroslav Tomcik 3 – Zurab Zwiadadze 6.
LECHIA: Zieliński, Witoszyński, Kaszuba (50 Hałasiewicz) – Sienkiewicz (45 Wojtkuński), Korkotadze – Kuźmiński (65 Kwiatkowski), Jasiński, Wojcieszak – Piszczek (68 Lenartowicz) – Zwiadadze, Rokicki (70 Śliwiński), Michalak, Czubinidze, Pisarek – Jurkowski.

Pogoń Siedlce – Czarni Pruszcz Gd. 10:5 (5:5)
Punkty: Michał Mirosz 5, Przemysław Ilczuk 5 – Mateusz Zajkowski 5.

WMPD Olsztyn – AZS AWF Warszawa 3:17 (3:10)
Punkty: Grzegorz Buczek 3 – Rafał Janeczko 7, Mariusz Liedel 5,Tomasz Gołąb 5

Posnania Poznań – Arka Gdynia 22:27 (12:6)
Punkty: Jurij Buchało 17, Tomasz Nowak 5 -Beka Tsikaluri 22, Karol Denisiuk 5.

W Krakowie od pierwszych minut meczu Juvenia zepchnęła Lechię do głębokiej obrony. Lechia osłabiona brakiem Macieja Brażuka i Rafała Sajura miała problemy w młynach dyktowanych. Pewnym wzmocnieniem był Zurab Korkotadze. Było kilka sytuacji punktowych w obu drużynach, ale przeciwnicy nie pozwalali na zdobycie przyłożeń. Najlepszą akcję na zdobycie przyłożenia miał Konrad Pisarek, który nadepnął butem na linię autową. Dużo nerwowości było w poczynaniu obydwu drużyn, sędzia pokazał pięć żółtych kartek (3- Juvenia – dwie ujrzał Marek Odoliński, 2 Lechia). Po godzinie gry, bez punktów, celny karny Lechii, chwile później stan meczu został wyrównany na 3:3. W 70 minucie karny dla gości Zurab Zwiadadze jednak pudłuje, błąd jednego z rugbistów Juvenii który biegł do wykonywanego karnego, sędzia przesuiwa rzut karny o dziesięć metrów, tym razem kopacz Lechi zdobywa cenne punkty. Juvenia zrywa się do frontalnego ataku, zdobywając teren, gra toczy się 20-30 metrze od pola punktowego Lechii, którzy grają uważnie w obronie, starając się nie złamać przepisów, dających gospodarzom okazję do rzutu karnego. Po kilkunastu fazach gry, gospodarze gubią piłkę i sędzia kończy mecz.