X Turniej Klasyfikacyjny Polskiej Ligi Rugby 7

11.06.2006. na turnieju ligi „7” w Sochaczewie wygrali gracze Folc AZS Warszawa, rewelacją turnieju była Alfa Bydgoszcz – finalista

Eliminacje grupy A
Orkan I – Koliber 29:5 /12:5/
AZS Folc – Unislavia/Alfa 55:0 /26:0/
Koliber – AZS Folc 7:26 /0:12/
Orkan I – Unislavia/Alfa II 45:0 /19:0/
AZS Folc – Orkan I 24:5 /12:0/
Unislavia/Alfa – Koliber 0:31 /0:19/

Tabela grupy A
1/ AZS Folc 9 105:12
2/ Orkan I 7 79:29
3/ Koliber 5 43:55
4/ Unislavia Unisław /Alfa Bydgoszcz 3 0:131

Eliminacje grupy B

BBRC – ORC Orkan II 14:45 /7:17/
Alfa/Unislavia – RK Nowy Dwór 43:0 /19:0/
ORC Orkan II – Alfa/Unislavia 7:31 /0:19/
BBRC – RK Nowy Dwór 8:5 /5:0/
Alfa/Unislavia I – BBRC 22:5 /15:0/
RK Nowy Dwór – ORC Orkan II 7:43 /0:26/

Tabela Grupy B

1/ Alfa Bydgoszcz /Unislavia Unisław 9 101:12
2/ ORC Orkan II 7 45:57
3/ BBRC Łódź 5 27:72
4/ RK Nowy Dwór 3 12:44

1/2 finałów

AZS Folc – ORC Orkan II 40:0 /28:0/
Alfa/Unislavia – Orkan I 21:17 /7:5/

Finały

o miejsce VII
RK Nowy Dwór Mazowiecki – Unislavia Unisław/Alfa Bydgoszcz 17:5 /12:0/
o miejsce V
Koliber Sosnowiec – BBRC Łódź 24:14 /12:7/
o miejsce III
Orkan I – ORC Orkan II 38:5 /14:0/
o miejsce I
AZS Folc – Alfa Bydgoszcz /Unislavia Unisław 26:0 /12:0/

Klasyfikacja Końcowa X Turnieju PLR 7

1/AZS Folc Warszawa 18 pkt
2/ Alfa Bydgoszcz /Unislavia Unisław 13 pkt
3/ Orkan I Sochaczew 11 pkt
4/ ROC Orkan II Sochaczew 9 pkt
5/ UKS Koliber Sosnowiec 7 pkt
6/ Brygada Bałuty Rugby Club 5 pkt
7/ Rugby Klub Nowy Dwór Maz. 3 pkt
8/ Unislavia Unisław/Alfa Bydgoszcz 1 pkt

Klasyfikacja Polskiej Ligi Rugby 7 po X Turniejach
1/ AZS Folc Warszawa 70 pkt/3/
2/ Alfa Bydgoszcz /Unislavia Unisław 44 /3/
3/ Budowlani I Łódz 37/2/
4/ Skra Warszawa 35/3/
5/ Frogs Warszawa 34/3/
6/ Tur Chojnice 32/4/
7/ RK Koszalin 30/2/
8/ Orkan I Sochaczew 30/2/
9/ TOP Husar Bolesławiec 29/3/
10/ Legion Legionowo 27/3/
11/ BBRC Łódź 25/5/
12/ UKS Koliber Sosnowiec 24/4/
13/ ORC Orkan II Sochaczew 24/2/
14/ Ogniwo Sopot 23/2/
15/ Baltrex Siauliai 23/1/
16/ Czarni Pruszcz Gdański 22/1/
17/ Chaos Poznań 20/2/
18/ Nowa Huta Rugby Klub 19/3/
19/ Lusis Jurbarkas 18/1/
20/ AZS AWFiS Gdańsk 18/2/
21/ Rugby Klub Nowy Dwór 15/3/
22/ Juvenia Kraków 14/1/
23/ Biało-Czarni Nowy Sącz 14/2
24/ Arka Rumia 14/2/
25/ RC Goleniów 14/2/
26/ Arka Gdynia 13/1/
27/ CK Ursynów 13/3/
28/ Budowlani II Łódź 11/1/
29/ Maraboes Maastricht 11/1/
30/ Rafineria Jasło RC 9/1/
31/ Wrocławski Klub Rugby 8/2/
32/ Medvek Budapeszt 7/1/
33/ Pogoń Siedlce 7/1/
34/ Białoruś 5/1/
35/ AZS Politechnika Warszwa 3/1/
36/ Union 60 Brema 3/1/
37/ Radość Rugby Team 2/2/
38/ Unislavia Unisław /Alfa bydgoszcz 2/2/
39/ TS Sokół Sopot 1/1/
40/ Posnania Poznań 1/1/