XI Turniej Polskiej Ligi Rugby 7 /Koszalin, 07.11.2009/

Gospodarze wygrali rozgrywany w sobotę, XI tegoroczny turniej PLR 7 w Koszalinie. W finale zawodnicy Kosmazu pokonali wysoko Flotę Gdynia 38-0. Bardzo dobre trzecie miejsce w tym turnieju zajął debiutujący w rozgrywkach zespół LZS Bezrzecze pokonując w ostatnim starciu czołową drużynę rozgrywek AZS AWFiS Gdańsk.

Na turnieju w Koszalinie swój debiut w rozgrywkach odnotowali też zawodnicy Akademii Marynarki Wojennej z Gdyni (czerwone stroje). Co prawda w konfrontacji z mającymi doświadczenie ligowe gospodarzami nie udało im się zdobyć punktów, ale w dwóch pozostałych spotkaniach ich konto punktowe nie pozostało puste…

XI Turniej Polskiej Ligi Rugby 7 /Koszalin, 07.11.2009/

Wyniki:
Flota v Marynarka Woj. 31:5,
AZS AWFiS v LZS Bezrzecze 10:14,
Kosmaz v AZS ZUT 39:0,
Flota v AZS ZUT 32:5,
Kosmaz v Marynarka Wojenna 41:0,
AZS AWFiS v Kaskada 45:0,
Kosmaz v Flota 29:21,
Kaskada v Bezrzecze 5:41,
AZS ZUT v Marynarka Wojenna 26:6.

Tabela grupy A:
1.LZS Bezrzecze 2 6 55:15;
2.AZS AWFiS Gdańsk 2 4 55:14;
3.Kaskada Szczecin 2 2 5:86

Tabela grupy B:
1.Kosmaz Koszalin 3 9 109:21;
2.Flota Gdynia 3 7 84:31;
3.AZS ZUT Szczecin 3 5 31:71;
4.Akademia Mar.Woj. 3 3 5:98

1/2 finału:
LZS Bezrzecze v Flota 14:36,
Kosmaz v AZS AWFiS 29:7

Finały:
o V miejsce: Kaskada v AZS ZUT 14:24;
o III miejsce: LZS Bezrzecze v AZS AWFiS 45:0;

o I miejsce: Kosmaz v Flota 38:0.

Klasyfikacja końcowa IX Turnieju PLR 7 w Koszalinie:
1.Kosmaz Koszalin 16 pkt;
2.Flota Gdynia 11 pkt;
3.LZS Bezrzecze 9 pkt;
4.AZS AWFiS Gdańsk 7 pkt;
5.AZS ZUT Sczecin 5 pkt;
6.Kaskada Szczecin 3 pkt;
7.Akademia Mar.Woj. Gdynia 1 pkt.

KLASYFIKACJA POLSKIEJ LIGI RUGBY 7 SEZON 2009/2010 po XII TURNIEJACH

1.Włókniarz Zgierz 64/6
2.BBRC Łódź 56/4
3.AZS AWFiS Gdańsk 56/4
4.ŁKS Łódź 49/3
5.Flota Gdynia 43/3
6.Zduńska Wola RK 42/4
7.Juvenia Kraków 40/2
8.RC Ruda Śląska 40/4
9.Alfa Bydgoszcz 35/2
10.Orkan I Sochaczew 34/2
11.RC Biało/Czarni Nowy Sącz 31/4
12.AZS Politechnika Wrocław 30/2
13.Skra Warszawa 26/2
14.Arka Rumia 26/3
15.UTM Kiszyniów 24/1
16.Gentlemens RC Łódź 23/3
17.Budowlani Łódz 21/1
18.Unislavia Unisław 21/2
19.Czarni I Bytom 20/2
20.RC Częstochowa I 20/2
21.NHRK Kraków 17/3
22.Sparta Żychlin 16/6
23.Kosmaz Koszalin 16/1
24.Orkan II Sochaczew 15/1
25.Czarni II Bytom 15/1
26.Tytan Gniezno 15/3
27.Koliber Sosnowiec 14/2
28.Tytan Kutno 13/3
29.Gorce I Raba Niżna 12/2
30.Sparta Jarocin 11/1
31.AZS AWF Warszawa 11/1
32.LZS Bezrzecze 9/1
33.Szerszenie Toruń 9/1
34.RC Jasło 8/2
35.Frogs Warszawa 5/1
36.AZS UZ Szczecin 5/1
37.Kaskada Szczecin 3/1
38.Juvenia II Kraków 3/1
39.Gorce II Raba Niżna 3/1
40.RC Częstochowa II 3/1
41.Czarni Pruszcz Gdański 3/1
42.Bartłowizna Goniądz 2/2
43.49 Pułk Śmigłowców Pruszcz 1/1
44.Fabrykanci Pabianice 1/1
45.Akademia Marynarki Wojennej 1/1
46.Feniks Starachowice 1/1