Zapraszamy na galę i bal Husarze Polskiego Rugby

Gala i bal Husarze Polskiego Rugby to okazja do spotkania całego polskiego środowiska, wszystkich tych, którzy rugby wspierają, lubią i kibicują naszej pięknej dyscyplinie. Tak jak rok temu spotkamy się w luksusowym, jednym z najbardziej znanych w Polsce hotelu Ossa Congress&Spa**** znajdującym się między Rawą Mazowiecką, a Białą Rawską. Dodajmy hotelu, który jest już od ponad roku domem reprezentacji Polski w rugby.

W czasie gali poprzedzającej bal, poznamy wyniki plebiscytu Husarze Polskiego Rugby, który już po raz siódmy organizuje stowarzyszenie Barbarians Polska, a po raz drugi patronują mu wszystkie, największe polskie portale piszące o rugby. Reportaż z gali i balu pokaże nasz niezawodny partner – telewizja Polsat Sport. Kulminacyjnym punktem gali będzie oczywiście ogłoszenie nazwisk rugbisty i rugbistki roku. Poznamy też zwycięzców wielu innych kategorii m.in.: drużynę, trenera, odkrycie, rugbową imprezę roku, czy wreszcie laureata Husarza Honorowego.
Tak jak rok temu organizatorzy gali – czyli zespół CzasNaRugby z menedżerem reprezentacji Polski Maciejem Brażukiem, w porozumieniu z władzami Polskim Związkiem Rugby, który także w tym roku włącza się w organizację gali – wystosują bezpłatne zaproszenia do prezesów wszystkich klubów rugby biorących udział w rozgrywkach centralnych, prezesów OZR, trenerów kadr narodowych. Oczywiście w gali wezmą udział również zaproszeni goście – nagrodzeni zawodnicy, władze sportowe, sponsorzy, media. Tak jak rok temu zaproszenie daje możliwość udziału w gali, balu, a także noclegu ze śniadaniem w hotelu Ossa.
Informujemy, że w tym roku istnieje również możliwość zakupu zaproszenia na bal. Koszt wynosi 250 zł od osoby. W ramach zaproszenia otrzymuje się prawo do wejścia na galę, bal oraz noclegu ze śniadaniem w hotelu Ossa (a także korzystania z atrakcji hotelu, m.in. basenu, squasha). Menu balowe: ciepły i zimny bufet (szczegóły podamy w późniejszym terminie), ciepłe i zimne napoje (w tym alkohol).

We wszelkich sprawach związanych z balem, bezpłatnymi zaproszeniami, kupnem biletów prosimy kontaktować się z menedżerem reprezentacji Polski Maciejem Brażukiem pod adresem mbrazuk@pzrugby.pl.