Zapraszamy na rugbowe boiska

W sobotę, zostanie rozegrana 12 kolejka rozgrywek I ligi rugby.
Meczem numer jeden, będzie spotkanie w Poznaniu, jeżeli gospodarze realnie myślą o medalu muszą pokonać Lechię, która ma chrapkę na mistrzostwo Polski.

29/30.03. – 12 kolejka
Juvenia Kraków – Budowlani Łódź
(sobota, godz. 13.00; Michalik, Reks)

Ogniwo Sopot – Arka Gdynia
(sobota, godz. 15.00; Kościelniak, Jaczek, Zeszutek)

Orkan Sochaczew – Folc AZS AWF Warszawa
(sobota, godz. 15.00; Szostek, Czyż, Jarowicz)

Posnania Poznań – Lechia Gdańsk
(sobota, godz. 15.00; Żórawski, Szczepański, Wilk)

Skra Warszawa – WMPD PUDiZ Olsztyn
(sobota, godz. 13.00; Janeczko, Piotrowicz, Michałkiewicz)

Meczem numer jeden będzie spotkanie w Poznaniu, jeżeli gospodarze realnie myślą o medalu muszą pokonać Lechię, która ma chrapkę na mistrzostwo Polski.

W derbach Trójmiasta, liczę że w pierwszej połowie meczu gra będzie wyrównana, po przerwie Arka będzie drużyną zdecydowanie lepszą.

W Krakowie łodzian chyba nie spotka żadna niespodzianka, zwycięstwo przyjezdnych 15-30 punktami.

Derby Mazowsza na pewno dla warszawskich akademików, Orkan bez żadnych wzmocnień może liczyć tylko na łagodny wymiar kary.

W stolicy może być różnie, wzmocniony Olsztyn może pokazać na co go stać, zwycięstwo w tym spotkaniu jest w ich zasięgu.

Juvenia Kraków – Budowlani Łódź (sobota, godz. 13.00; Michalik, Reks)

Ogniwo Sopot – Arka Gdynia (sobota, godz. 15.00; Kościelniak, Jaczek, Zeszutek)

Orkan Sochaczew – Folc AZS AWF Warszawa (sobota, godz. 15.00; Szostek, Czyż, Jarowicz)

Posnania Poznań – Lechia Gdańsk (sobota, godz. 15.00; Żórawski, Szczepański, Wilk)

Skra Warszawa – WMPD PUDiZ Olsztyn (sobota, godz. 13.00; Janeczko, Piotrowicz, Michałkiewicz)