Zaproszenie na Ekstraligę 3 kolejka – Startuje I i II liga

Runda III – 14/15.09.2013
RC Arka Gdynia v MKS Ogniwo Sopot 71:0 (26:0)
AR:Dawid Banaszek 21, Adrian Hawrysiuk 15, Wiktor Zaradzki 10, Kazimierz Raszpunda 5, Radosław Bysewski 5, Piotr Olejniczak 5, Marek Plichta 5, Władysław Grabowski.
sędziowie – Janeczko, Jasiński, Zeszutek

Master Pharm Budowlani Łódź S.A. v RC Lechia Gdańsk
BŁ: Sebastian Łuczak 13, Tomasz Kozakiewicz, Mateusz Matyjak 5.
LCH:Karol Hedesz 5, Marek Płonka 5, Rafał Janeczko 3,Tomasz Rokicki 2

sędziowali: Michałkiewicz, Reks, Wilk

Awenta MKS Pogoń Siedlce v RC Orkan Sochaczew 43:8 (29:3)
PS:Marek Mirosz 15 (3 P), Gasik 13 (P, 4 pd), Pawelec 10 (2 P), Plichta 5 (P)
OR: Wojciech Krześniak 5, Miłosz Popławski 3.
sędziowie – Zeszutek, Pawlik, Sienkiewicz.

KS Budowlani Lublin v KS Posnania Poznań 39:5 (17:0)
BL:Patryk Ćwieka 14, Aleksander Czasowski 10, Marcin Dzioch 5,
Stanisław Powała-Niedźwiecki 5, Jakub Bobruk 5.
PS:Jędrzej Paul 5.
sędziowie: Reks, Michałkiewicz, Piotrowicz.

I liga
Runda I, 14/15.09.2013
RzKS Juvenia Kraków v KS Budowlani Łódź 69-5 (33:0) (Wiesław Piotrowicz, Andrzej Pantoł)
Punkty dla Juvenii: Jakub Sajdak 10 (2P), Bartłomiej Sierant 8 (4pd), Grzegorz Gołębiowski 6 (3pd), Adam Grabski 5 (P), Jerzy Głowacki 5 (P), Mateusz Ingarden 5 (P), Jarosław Knowa 5 (P), Maciej Sokołowski 5 (P), Grzegorz Zawojski 5 (P), Łukasz Kościelniak 5 (P), Krzysztof Lebiest 5 (P), Damian Zając 5 (P);
Punkty dla Budowlanych: Mateusz Nowak 5 (P).
RC Czarni Pruszcz Gdański v Alfa Bydgoszcz 39-5 (17:5) (Grzegorz Szostek, Grzegorz Piaskowski)
Punkty dla Czarnych: Kevin Bracik 17 (3P, 1pd), Adrian Adamiak 10 (2P), Dariusz Lechmyc 5 (P), Norbert Kamoń 5 (P), Mariusz Kasperek 2 (pd);
Punkty dla Alfy: Arkadiusz Murek 5 (P);
Żółta kartka: Maciej Frymus (Czarni).
RKS Skra Warszawa v Frogs Warszawa 66-5 (36:0) (Janusz Wilk, Aneta Bejm)
Punkty dla Skry: Maciej Matusewicz 16 (2P, 3pd), Olgierd Grefkowicz 10 (2P), Kacper Banasiak 5 (P), Marcin Maciejewski 5 (P), Krzysztof Majcher 5 (P), Wojciech Kucharek 5 (P), Artur Hoppe 5 (P), Jędrzej Iwaszkiewicz 5 (P), Marcin Spyra 5 (P), Karol Król 5 (P);
Punkty dla Frogs: David Mitchell 5 (P).
II liga
Runda I, 14/15.09.2013
BBRC Łódź v RC Ruda Śląska 7-32 (0:7) (Maciej Sienkiewicz)
Punkty dla RC Ruda:
Punkty dla BBRC:
AZS UZ RC Zielona Góra v Biało-Czarni Nowy Sącz 71-24 (31:7) (Hubert Bedyński)
Punkty dla AZS UZ: Przemysław Kindra 15 (3P), Wojciech Szeliga 14 (7pd), Paweł Prokopowicz 7 (1P, 1pd), Łukasz Kowalewski 5 (P), Grzegorz Kaźmierczak 5 (P), Michał Kopczyński 5 (P), Krzysztof Polak 5 (P), Filip Wielgosz 5 (P), Dawid Wojdyła 5 (P), Andrzej Stawski 5 (P);
Punkty dla Biało-Czarnych: Michał Żygłowicz 19 (3P, 2pd), Dominik Słaby 5 (P).
RC Legia Warszawa v KS Rugby Wrocław 72-0 (36:0) (Leszek Kościelniak)
Punkty dla Legii: Łukasz Miśkiewicz 20 (4P), Michał Zdziech 15 (3P), Tomasz Jędral 10 (2P), Michał Pazio 6 (3pd), Wojciech Woźniak 5 (P), Łukasz Kokoszka 5 (P), Łukasz Gruchalski 5 (P), Piotr Malec 4 (2pd), Wojciech Borys 2 (pd);
Żółta kartka: Radosław Gładysz (Legia).

www.pzrugby.pl