Zaproszenie na mecz POLSKA – BELGIA

Odliczanie rozpoczęte, sprzedaż biletów też! Od piątku na stronie www.ebilet.pl można kupić wejściówki na mecz naszej reprezentacji z Belgią, który odbędzie się 30 maja na stadionie Polonii w Warszawie .

O wadze tego spotkania dla podopiecznych trenera Tomasza Putry nie musimy chyba przypominać. Spotkajmy się więc wszyscy na meczu w Warszawie, dodajmy pierwszym od 25 lat oficjalnym meczu polskiej reprezentacji w stolicy.
Organizatorzy – Warszawskie Towarzystwo Rugby „Barbarians” przekazali 200 biletów do dyspozycji związku. Te wejściówki PZR będzie rozdzielał za darmo między kluby sekretarz generalny Grzegorz Borkowski.

Kluby, które będą chciały więcej biletów mogą skorzystać ze specjalnej promocji. Dla każdej zorganizowanej przez klub grupy liczącej więcej niż 10 osób przewidziano zniżki w wysokości 50% od ceny nominalnej biletów.
Organizatorzy przygotowali bilety w dwóch cenach – 20 zł na tzw. trybunę kamienną i 30 zł na trybunę główną. A więc dla grup zorganizowanych bilety będą kosztowały 10 i 15 zł. Obie trybuny są w pełni zadaszone.

Do końca kwietnia na stronie www.ebilet.pl pojedyncze osoby także będą mogły kupować bilety w promocyjnej cenie – odpowiednio 15 i 20 zł.

Istnieje też możliwość zakupu biletów VIP. Te bilety upoważniają do wejścia do specjalnej strefy, w której każdy posiadacz wejściówki dostanie ciepły posiłek (grill), ma zapewniony dowolny dostęp do baru z piwem i do baru sałatkowego. Cena biletu VIP – 100 zł.

Przed meczem organizatorzy zapraszają na piknik rugby, po meczu koncert grupy 2late, której liderem jest były reprezentant Polski, były gracz Skry i AZS, Artur „Krycha” Krystek.

Zamówienia na bilety ze zniżką 50% prosimy wysyłać na adres mailowy: wtrugbybarbarians@wp.pl . W zamówieniu koniecznie proszę podać adres i telefon do osoby odpowiedzialnej za zakup biletów.
Wszelkie pytania można też kierować do prezesa WTR Roberta „Bidona” Małolepszego tel. 502 499 855 lub na jego maila: r.malolepszy@polskapresse.pl
Wszystko o meczu na stronie www.rugby.waw.pl lub www.polskabelgia.pl