Zwycięstwo AZS AWF Warszawa w Krakowie

Półfinały play off…

Arka Gdynia – Lechia Gdańsk 16-34 (3-17)
Arka Gdynia: Dawid Banaszek 11, Rafał Szrejber 5
Lechia Gdańsk: Dawid Popławski 9, Sławomir Kaszuba 5, Rafał Sajur 5, Tomasz Hebda 5, Robert Kwiatkowski 5, Piotr Jurkowski 5.

Posnania Poznań – Budowlani Łódź 15-34 (10-14)
Posnania Poznań: Robert Bosiacki 5, Sebastian Gruszczyński 5, Mateusz Szczepaniak 5.
Budowlani Łódź: Teimuraz Sokhadze 24, Tomasz Stępień 5, Kamil Bobryk 5.

mecz o V miejsce:
RC Orkan Sochaczew v KS Budowlani Lublin 45-5 (20-0)

07.06. – pierwszy mecz play-out
RzKS Juvenia Kraków v AZS-AWF Warszawa 17:24 (12:7)
Juvenia: Grzegorz Gołębiowski 7, Maciej Sokołowski 5, Grzegorz Zawojski 5.
AZS AWF: Tomasz Gołąb 5, Michał Kępa 5, Piotr Nowakowski 5, Damian Klimek 5, Jacek Grygułło 4.

Finał play-off:
finał I ligi
MKS Ogniwo Sopot v MKS Pogoń Awenta Siedlce 26-15(5:5)
Ogniwo:
Pogoń: Grzegorz Muszyński 5 (p), Bartek Nasiłowski 5 (p), Łukasz Powałka 5 (p)

Dodatkowo walkę o awans do Ekstraligi rozpoczną w Sopocie zespoły Ogniwa i Pogoni, w Świeciu odbędzie się mecz II ligi, w Lublinie finał rozgrywek kadetów rugby 7, a w Zgierzu czwarty wiosenny turniej Ekstraligi rugby 7.

Terminarz weekendu z obsadą sędziowską:

07.06. – pierwszy mecz play-out
RzKS Juvenia Kraków v AZS-AWF Warszawa 17:24 (12:7)

09.06. – Ekstraliga – półfinały (pierwsze mecze)
KS Posnania Poznań v Blachy Pruszyński Budowlani S.A Łódź
(sobota, godz.15.00; Michałkiewicz, Michalik, Szczepański)

RC Arka Gdynia v RC Lechia Gdańsk
(godz.16.00; Jarowicz, Bedyński, Szostek)
mecz będzie transmitowany na żywo na stronie Lechii

mecz o V miejsce:
RC Orkan Sochaczew v KS Budowlani Lublin
godz.16.00; Reks, Śmielak, Baniewicz)

09/10.06. – finał I ligi (pierwszy mecz)
MKS Ogniwo Sopot v MKS Pogoń Awenta Siedlce 26-15
(godz.13.30; Zeszutek, Bedyński, Szostek)

09.06. – II liga, X runda
RK Wda Świecie v RC Częstochowa
(godz.15.00; Mc Donald)

09.06. – finał Mistrzostw Polski Kadetów w rugby 7 – Lublin
sędzia główny: Piotrowicz, sędziowie turniejowi: Janeczko, Kosiak

09.06 – Ekstraliga rugby 7 – Zgierz
Sędziowie: Pawlik, Pantoł.