Zwycięstwo kadetów Budowlanych Łódź

Półfinałowy turniej grupy południowej o Mistrzostwo Polski Kadetów w rugby 7 odbył się w niedzielę 13 maja
w Łodzi na stadionie OSiR „Łodzianka” przy ulicy Małachowskiego.

Finały
o V  miejsce    BBRC – Skra             0:12 (0:7:)
o III miejsce     Gorce – B/Lublin        7:5 (7:0)
o I miejsce       Orkan – B/ Łódź        12:17  (12:12) (7:7)

Podział na grupy w finałach Mistrzostw Polski

Grupa A – Alfa Bydgoszcz, Czarni Pruszcz Gdański, Orkan Sochaczew, Gorce Raba Niżna, Skra Warszawa
Grupa B – Budowlani Łódź, Budowlani Lublin, Posnania Poznań, Lechia Gdańsk, Tur Chojnice

Grupa A: 1.Orkan Sochaczew, 4.Gorce Raba Niżna, 5.Juvenia Kraków, 8.Skra Warszawa, 9.AZS AWF Warszawa

Grupa B: 2.Budowlani Lublin, 3.Budowlani Łódź, 6.BBRC Łódź, 7.Czarni w Bytomiu, 10.Włókniarz Zgierz
 
  Gorce – AZS AWF              51:0 (24:0)
  B/Łódź – Włókniarz             47:0 (26:0)
  Juvenia – Skra                      0:21 (0:7)
  BBRC – Czarni                     27:0 (12:0) 
  AZS AWF – Juvenia              0:33 (0:19)
  Włókniarz BBRC                  5:19 (0:7)
  Orkan – Gorce                     12:12 (0:5) 
  B/Lublin – B/Łódź                 12:12 (7:0)
  Juvenia – Orkan                     0:28 (0:14)
  BBRC – B/Lublin                   0:28 (0:21)
  Skra – AZS AWF                  40:0 (28:0)
  Włókniarz – Czarni                10:12 (5:12)
  Orkan – Skra                        26:7 (7:7)
  B/Lublin – Czarni                  26:0 (5:0)
  Gorce – Juvenia                    14:7 (7:7)
  B/Łódź – BBRC                    49:0 (28:0)
  Skra – Gorce                         0:26 (0:7)
  Czarni – B/Łódź                     0:39 (0:22)
  AZS AWF – Orkan                 0:56 (0:28)
  Włókniarz – B/Lublin              0:49 (0:28)
 
Tabela grupy A
1.Orkan Sochaczew                 4        11       122:19
2.Gorce Raba Niżna                 4        11       103:19
3.Skra Warszawa                    4          8        68:52
4.Juvenia Kraków                     4         6         40:63
5.AZS AWF Warszawa            4         4          0:186

Tabela grupy B
1.Budowlani Łódź                    4         11       147:12
2.Budowlani Lublin                  4         11        125:12 
3.BBRC Łódź                         4           8         32:79
4 Czarni w Bytomiu                4           6         12:102
5.Włókniarz Zgierz                 4           4          15:127
 
Finały
           o m V      BBRC – Skra             0:12 (0:7:)
           o m III      Gorce – B/Lublin        7:5 (7:0)
           o m I        Orkan – B/ Łódź        12:17  (12:12) (7:7)  
 
 
Klasyfikacja  końcowa półfinałowego turnieju o MPK 7 grupa południowa
1.Budowlani Łódź
2.Orkan Sochaczew
3.Gorce Raba Niżna
4.Budowlani Lublin
5.Skra Warszawa
6.BBRC Łódź
7 Juvenia Kraków
   Czarni w Bytomiu
9.Włókniarz Zgierz
   AZS AWF Warszawa
Do turnieju finałowego awansowało 5 pierwszch drużyn.
 
             Ireneusz Pietrak