10 kolejka Premiership. Harlequins kontra London Irish.

Harlequins – London Irish 15:29 (3:17)
Bohaterem meczu na Twickenham Stoop (14 332 kibiców) był środkowy Irish Curtis Rona, który zdobył dwa przyłożenia, walnie przyczyniając się do zwycięstwa gości. Harlequins, między 2010 rokiem, a 2016 rokiem nie przegrało meczu u siebie z Irish. Ten sobotni jest już drugą porażką z rzędu.
Goście zaczęli mocno i już po 18 minutach prowadzili 12:3 zaliczając 2 przyłożenia. Do przerwy wynik brzmiał 3:17.
W drugiej połowie obie drużyny dołożyły jeszcze po dwa przyłożenia.
Trener Harlequins, Paul Gustard, powiedział po meczu, że klub walczy z kontuzjami i jest to źródło złych wyników.